Mfk ürünlerini kullananlar bakar mısınız😇

fnd_50

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2015
11.249
17.701
34
Mfk ürünlerini kullanan arkadaşlarım reglin 3. Günündeyim. Eş paketi artı adendo sipariş ettik bu ay kullanacağız inşallah. Kullanım şekilleri zamanı hakkında mfk ya yazdık görünce mutlaka cevap yazıyorlar henüz hiç cevapsız kalmadım ama kullanan arkadaşlarım varsa sizler de yazar mısınız kullanım zamanı, şekli ve tecrübeleriniz hakkında sevinirim 🤲🏻

Gelir gelmez kullanmaya başladım, belirli bir zamanı yok çünkü zaten hepsi vitamin takviyeleri bir ilaç yada kür değil.
Panecea sabah ve akşam 1 adet. Fodea ve Bee günde 1 adet. Aç yada tok farketmiyor ama ben sabah aç karnına kullanıyorum evden çıkmadan.

Gelir gelmez kullanmaya başladım, belirli bir zamanı yok çünkü zaten hepsi vitamin takviyeleri bir ilaç yada kür değil.
Panecea sabah ve akşam 1 adet. Fodea ve Bee günde 1 adet. Aç yada tok farketmiyor ama ben sabah aç karnına kullanıyorum evden çıkmadan.
Evet evet biliyorum ilaç ya da kür değiller. Uzun zamandır takip ediyorum, canlı yayınlarını dinliyorum, araştırıyorum ve inanıyorum inşallah faydası olacak. Zaten fodega ve advictor içiyordum eş paketine başlamaya karar verdik. Ne zamandan beri kullanıyorsun peki, çok teşekkür ederim bu arada

İnşallah canım 😍😍durumundan beni haberdar eder misin? Regline ne kadar var ve ne zamandan beri çocuk istiyorsunuz 😍
8 aylık evliyim canim . Hiç korunmadik yaşım 31 olacak çünkü . İnşallah hayırlı bir haber alırsam mutlaka yazarım:) pco var tam düzenli gün veremem ama tahmini bat a 9 gün kaldı, kayda değer bir belirti yaşamadığım için umutlu degilim:)

8 aylık evliyim canim . Hiç korunmadik yaşım 31 olacak çünkü . İnşallah hayırlı bir haber alırsam mutlaka yazarım:) pco var tam düzenli gün veremem ama tahmini bat a 9 gün kaldı, kayda değer bir belirti yaşamadığım için umutlu degilim:)
İnşallah güzel haberler alırsınız ben bişi soracam peki pcos için advictor ve fodega ile sonuç alamadınız neden? Pcos için advictor ve yanında adalis öneriyor hoca kilosu olan insülin direnci içinde öneriliyor bunları kaç ay kullandınız daha sonra yanına eş paketini neden eklemek istediniz sayfada hep bakıyorum pcoslar hamile kalmiş adalis advictor ve fodega ile

Ben ilk defa Ağustos 1 de eş paketi ve advictor u birlikte basladim. Daha önce hiç kullanmadım. Inositol içeren takviyeyi bana kadın doğum uzmanım da önermişti. O yüzden advictor un pco hastalarında önemli olduğunu düşünüyorum bende.

Kızlar bende kullanıyorum geçen ay reglim 5 gün gecikti çöm umutlandık ama adet oldum eş paketi adamdı advictor kullanıyorum herhangi bir sağlık sorunu yok bende ve elimde 1 yıllık evliyiz Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah bana kucağımız boş kalmasın Rabbim hepinizi müjdelendirsin Amin 🙏🏻🙏🏻

Kızlar bende kullanıyorum geçen ay reglim 5 gün gecikti çöm umutlandık ama adet oldum eş paketi adamdı advictor kullanıyorum herhangi bir sağlık sorunu yok bende ve elimde 1 yıllık evliyiz Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah bana kucağımız boş kalmasın Rabbim hepinizi müjdelendirsin Amin 🙏🏻🙏🏻
Merhaba advictor den memnun musunuz es paketi cok pahali geldi sadece advictor alsam olur mu acaba

Merhaba advictor den memnun musunuz es paketi cok pahali geldi sadece advictor alsam olur mu acaba
Merhaba canım İnan bilmiyorum ben onu hamile kalan çok diye aldım kullanıyorum hala pozitif görmedim gerçi 2 ay oldu kullanalı herhangi bir sorunumuz da yok ona rağmen olmuyor

Bende bu ay başladım eş paketine inşallah hayirli sonuçlar alırız hayırlı zamanda kullanmadan önce adet sokturucu ile adet oldum adet bitince kullanmaya başladım 1 hafta kullandım tekrar adet oldum hocada eğer vücudunuzda birşeyler değiştiriyorsa işe yarıyor demektir dedi nasip bakalim ne olacak 🌝

Merhaba arkadaşlar bende eş siparişi verdim çikolata kisti var bende hamile kalamiyorim doktorlar doğum kontrol hapı verip başından atıyor hiç bir doktor Fatih hoca kadar güven vermedi inşallah eş paketim gelince kulanmya başlıyacam faydası olur 1.5 yıldır evliyim hiç korinmadik

Merhaba kızlar, ben eş paketi ve advictor kullanıyordum. 35 günlük döngüye göre yarın regl günümdü.( geçen ay 47. Gün olmustum.pcos nedeniyle biraz dengesiz) Merak edip bugün erken gebelik testi denedim şu 6 gün önceye kadar sonuç verenlerden. Malesef bu ay bir şey yok . Bakalim gelecek aya inşallah. Regl bekliyorum artık😑

Merhabalar bizde eş paketi kullanıyoruz 3. ayımız bitmek üzere 2 yıllık evliyiz ve 1,5 yıldır deniyoruz bi sorunda yok ama olmuyor mfk ürünlerinden çok memnunum sırt ağrım eşimin sürekli olan baş ağrısı geçti ama gebelik daha oluşmadı ama ben inanıyorum olacak 3. ayında kalanda çok bide bu ay klomen ve çatlatma iğnesi oldum eğer olmazda adendo alacağım bende diğer aya hoca 3ay sonunda 3 ay bekleyin dio ama ben bekleyemedim dok klomen başladı bakalım hayırlısı ama bu ay hiç ümidim yok :KK43:

6 cm çikolata ile yaşım 40 ikinci çocuk için 5 yıldır olmuyordu, eş paketi aldım sirke içtim 4.ayımda hamile olduğumu öğrendim, 1 aşılamam var tutmadı, doktor ancak tüp bebek demişti bana, çok şükür mfk ile hamile olduğumu öğrendim

6 cm çikolata ile yaşım 40 ikinci çocuk için 5 yıldır olmuyordu, eş paketi aldım sirke içtim 4.ayımda hamile olduğumu öğrendim, 1 aşılamam var tutmadı, doktor ancak tüp bebek demişti bana, çok şükür mfk ile hamile olduğumu öğrendim
Sirkeyi nasıl içtin canım günlük suya karıştırarak mi

Bende mfk hamile kaldım..ama kürtaj oldum malesef..yeniden deniyorum..1.5 sene cocuğum olmuyordu.Umut olsun sizlere

Ben rezevr paketi almıştım hepsini arka arkaya içiyordum çalıştığım için gün içinde içme şansım yoktu yanımda götüremediğim için. Çok şükür 15 haftalık olduk

X