MFK İLE HAMİLE KALANLAR

Evet canım sabırla bekliyorum yarın olsa diyorum hemen sabah kan veri cem hayırlısıyla inşallah
Bize de yazın bana umut oldunuz valla eşim radyasyonlu işte çalışıyor normalde cuma uygulamamız gerekiyordu radyasyon aldı diye eyledik bugüne inşallah olur rabbim büyük

Ayy canım benim yaa ne güzel yazmışsın öyle bi durumdayım ki yazılan herşeyden etkileniyorum ama okumadan da duramıyorum ne yapiimm Allah razı olsun çok iyi geldi mesajın ❤❤
Ben inanıyorum sende inan
Biliyorum sende ne kadar zamandır bekliyosun
Yarın güzel haberi aldıktan sonra gebeliği tescillenmiş anne adayı olarak sende bizide kat dularına olur mu=)
Bizede nasip etsin rabbim artık

Ben inanıyorum sende inan
Biliyorum sende ne kadar zamandır bekliyosun
Yarın güzel haberi aldıktan sonra gebeliği tescillenmiş anne adayı olarak sende bizide kat dularına olur mu=)
Bizede nasip etsin rabbim artık
Allah razı olsun canımmm İnşallah canım benim İnşallaaahhhh rabbim benim sevincimi yarım bırakmasın isteyelerede en kısa zamanda hiç beklemediği anda sevindirsin inşallaahh❤❤

Bize de yazın bana umut oldunuz valla eşim radyasyonlu işte çalışıyor normalde cuma uygulamamız gerekiyordu radyasyon aldı diye eyledik bugüne inşallah olur rabbim büyük
Yazmaz mıyım canım tabiki de yazıcam ama akşam 5 gibi yazarım herhalde sağlık ocağı kanları hastaneye götürüyorlar çok geç çıkıyor sonuçlar canım (hadi inşallah)

Yazmaz mıyım canım tabiki de yazıcam ama akşam 5 gibi yazarım herhalde sağlık ocağı kanları hastaneye götürüyorlar çok geç çıkıyor sonuçlar canım (hadi inşallah)
Evet canım inşallah güzel değerde çıkar 2 gün sonra da sağlıklı şekilde yükselir umarım

Ya kızlar heyecan içinde okudum inşallah bekleyen herkes müjdesini alır bu ay nasip olmaz ise öbür ay bende denicem ama gerek kalmayacak inşallah takipteyim konuyu rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın

Tebrik ederimm
Hazır mfk hamişi yakalamışken sorayım omega3 hangi markayı aldınız
Birde büyük boyunu mu aldınız karışımın
Canım benim sen yenilenen MFK yöntemini yapıcaksın anlaşılan ben omega 3 kullanmadım sadece 2 doz aşı oldum sonrada bal karışımı d vitamini kullandım canım bu sabah ta kan verdim hadi hayırlısı artık heyecanla bekliyorum

Kızlar mfk karışımım geldi 1 tatlı kaşığı tüketmeye başladım bakalım eşimde akşam tüketmeye başlar artık

Eklentiler

• AA290B9F-8BC8-4CEE-97E2-A2E370DC684F.jpeg
    120,6 KB · Görüntüleme: 372
Çok sevindim senin adına sağlıkla al kucağına inşallah
Yenilendi mi bilmiyorum yeni denk geldim ben mfkya omega3 eklemiş sanırım
Bal karışımları çok az miktarları
En büyüğü anca yeter sanırım eşle beraber yencekse
Toplamda kaç gün kullanmış oldunuz

Kızlar mfk karışımım geldi 1 tatlı kaşığı tüketmeye başladım bakalım eşimde akşam tüketmeye başlar artık
Bu orta boy dimi
Çay kaşığıyla yesek anca yeter bu
Tatlı kaşığıyla 1 hafta bitecek gibi
Uğur getirsin
Kaç günde geldi kargo

Bu orta boy dimi
Çay kaşığıyla yesek anca yeter bu
Tatlı kaşığıyla 1 hafta bitecek gibi
Uğur getirsin
Kaç günde geldi kargo
Evet canım orta boy :) bakalım benim bu ay geçe kaldı bunu söylemem olmazsa olacağına inanıyorum ama diğer aya gene alırız :) perşembe sipariş verdim bugüne geldi

Yumurtlama ya kadar hoca yumurtlama takibi asla yapmayın diyor ama ben pko yu yeni yediğim için test kullandım canım yumurtlama bitti bıraktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…