MFK İLE HAMİLE KALANLAR

D vitaminine devam ama

D vitaminine devam ama
Evet canım orta boy :) bakalım benim bu ay geçe kaldı bunu söylemem olmazsa olacağına inanıyorum ama diğer aya gene alırız :) perşembe sipariş verdim bugüne geldi

Yumurtlama ya kadar hoca yumurtlama takibi asla yapmayın diyor ama ben pko yu yeni yediğim için test kullandım canım yumurtlama bitti bıraktım
İnşallah güzel haberlerinizi görürüz kızlar
Benim yumurtlama adetin 10.günü falan oluyor
En iyisi ben şimdiden söylyim regli beklemeden
Anca gelir

Anca gelir
Bende belli olmuyor canım mesela geçen ay yumurtlama tarihinde çok ağrım olmuştu bu ay 1 gün ağrım oldu şuan çok rahatım hayırlısı olsun inşallah

Anca gelir
Aynen canım evde Dursun ben adet olunca 2. Günden başladım hepsine ayrıca günlük 1 saat yürüdüm muhakkak çünkü yürüyüş yapmak yumurtalıkları kanlandırıyor sağlıklı yumurtlama yı arttıyor

Karışım görünüşe göre çok az ve zamda yapılmış görüldüki talep çok geçen ay daha uygunmustu fiyat bikac kişiden öle duydum.bende bulunduğum yerden başka bi marka kullanıyorum içinde çörek otu da var az miktarda ama sanki basmışlar çörek otunu bal tadı gelmiyo.en iyisi bundan alayım bende.cok.guzel. görünüyor
Kızlar mfk karışımım geldi 1 tatlı kaşığı tüketmeye başladım bakalım eşimde akşam tüketmeye başlar artık

Evet yürüyüş eklemek gerek
Bende tatile gidip çok yüzdüğüm ay yumurtlama ağrısı olmuştu test yaptığımda t çizgisi aşırı koyuydu
Hareket etkiliyor çok
Artık ovulasyon almıyorum ama
O strese sokuyor beni
Zaten hocanın sayfasını test ve tüp bebekçiler spamladı diyorlar

Oranlarını bilsek de kendimiz yapsak keşke ya bi arkadaş en büyüğü 140ken almış düşün şimdi 325 tl
Bende malzemeler var oranlar yok

Geçemn ayki fiyatı hatırlamıyorum canım ama birçok kişi içindeki ürünlere uygun bile olduğunu söylüyor. Tadıda güzel şifa olur inşallah :)

Kesinlikle ekle canım ben faydasını gördüm inşallah kan sonucum çıksaydı rahatlasaydım bence de onlar şikayet etti

Ayy ha
ayy hadi inşallah canım yaa benimde kan sonucum çıksaydı da rahatlasaydım 4 ay önce kimyasal geçirdim korkuyorum yaa
Bende geçirdim o korku yeniden hamile kaldığımda bendede olucak ama olumsuzu çağırma pozitif düşün kendini motive et doktorun dediği gibi kimyasal geçirmek herşeyin yolunda olduğunu rahmin gebeliğe hazırlandığını gösterir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…