MFK İLE HAMİLE KALANLAR

Canım PCO görüntüsü mu vardı sende yoksa hormonlar da mı problem vardı PCO hormon değerlerin nasıldı Lh fsh prolaktin vs gibi
Çoğunlukta sıkıntı vardı hayıt hapıyla hepsi kolayca halloldu şükür unutmuşum sorunca aklıma geldi bak adetin 3 yada4 üncü günü başlayıp 10 gün mü 14 gün mü ne içmiştim günde iki kere ben bunu kafama göre yükselttim biliyorum kafama göre yapmamam gerekirdi ama gözümü kararttım biraz baş dönmesi biraz da dirsekten koluma serçe parmağıma kadar uyuşukluk yaptı ama bırakmadım yumurtlama dan sonra bıraktım ya herru ya merru dedim şükür bebişim geldi

Anladım canım benimmmm nasip de varmış gelmiş şükürler olsunnnn

Anladım canım oranlarını hocam ayarlıyor kuzum 260 Gr şişeler 15 gün yetiyor günde 1 tatlı kaşığı olarak yenildiginde

Kizlar geçen ay ilk kez mfk denedim ve adetim gecikmişti 38.günde gelmisti ve normalde düzenlidir simdi ikinci ayım bu ay neye göre baz almalıyım adet tarihim olarak sizce? bilgisi olan yardimci olabilir mi lütfen

Adet düzenli... 3 gün birlikte olduk.. 2 Ara... 3 tekrar birlikte olacaz... 2 gün Ara.. Bakalım ne olur sonuç.... Adetim 18 gün var...

Kizlar geçen ay ilk kez mfk denedim ve adetim gecikmişti 38.günde gelmisti ve normalde düzenlidir simdi ikinci ayım bu ay neye göre baz almalıyım adet tarihim olarak sizce? bilgisi olan yardimci olabilir mi lütfen
Aynı şey bendede oldu. 39. günde başladı. Benimde ortalama 1 ay oldu kullanmaya başlayalı. İlk eşimle beraber mfk man ve woman kullandık. Şuan mfk karışıma başladık. Bu ayda 6. tüp bebek transferine başlayacağız. Rabbim inşallah yardımcımız olur.

Hanımlar günaydın yakın zamanda tüp bebek tedavisi gördüm ve malesef negatif sonuçlandı. Doktorum 3-4 ay doğal deneyin olma ihtimali yüksek dedi. Tesadüfen instagramda MFK yöntemi ile karşılaştım. Bu yöntemi deneyen olumlu sonuçlanan hanımlardan yardım istiyorum ...

Adet düzenli... 3 gün birlikte olduk.. 2 Ara... 3 tekrar birlikte olacaz... 2 gün Ara.. Bakalım ne olur sonuç.... Adetim 18 gün var...
Sanırım ben yanlış anladım ama 3 gün birliktelik 2 gün ara değil. Adetin bittiği gün birlikte olacaksınız sonra 3 gün ara vereceksiniz. 3. gün tekrar birlikte olacaksınız 2 gün ara vereceksiniz. Örneğin adetin ayın 1inde bittiyse 1inde birliktelik 4ünde birliktelik 6 sında birliktelik 9unda birliktelik 11inde birliktelik.. bu şekilde. ayrıca 3 gün üst üste birliktelik sperm kalitesi bakımından yanlış bir durum.

Merhabalar mfk ile hamile kalanlar burdamı bi sorum olacak ben takviye siparişi verdim adet sonrasımı başlamalıyım yoksa fark etmez mi bilgi lütfen

Ürünleri alır almaz başlayabilirsiniz hiç farketmiyor günü. Adetliyken de başlayabilirsiniz.

amh düşük olup mfk eş paketi ile hamile kalan var mı ilk tüp bebek başarısız oldu doktor argifertil kullanmamı söyledi amh düşük olup mfk kullanan birileri varsa yazsın

amh düşük olup mfk eş paketi ile hamile kalan var mı ilk tüp bebek başarısız oldu doktor argifertil kullanmamı söyledi amh düşük olup mfk kullanan birileri varsa yazsın
Benim amh 1.1, fsh 11.93, mfk yontemini uyguladigim 2. Ay hamile kaldim yasimda ileri,kismet oldu. ben panacea nin yumurta kalitemi artirdigini dusunuyorum.

Benim amh 1.1, fsh 11.93, mfk yontemini uyguladigim 2. Ay hamile kaldim yasimda ileri,kismet oldu. ben panacea nin yumurta kalitemi artirdigini dusunuyorum.
Merhaba ben de alacağım ama women ve Man karisimi var onu mu alsam yoksa ayrı ayrı kutularda olan 3 lu paketlerden mi ? Panacea,antox,bee olarak satılan .

merhaba ;
bende dün başladım ilişki günlerine . Arı sütü propolis polen macunu kullanıyorum aktardan yaptırdım . Omega 3 d vit , folikasit kullanıyorum. Siz sadece pancea mı aldınız ?

Hayırlı olsun ne karara aldınız bugün baktığımda zamlı gibi geldi

Hayırlı olsun ne karara aldınız bugün baktığımda zamlı gibi geldi
Ben bugün sipariş verdim Man,ve 3 lü kutu eş paketi + fodega aldim bir de sirke . İnşallah vesile olsun yazalım buraya

merhaba ;
bende dün başladım ilişki günlerine . Arı sütü propolis polen macunu kullanıyorum aktardan yaptırdım . Omega 3 d vit , folikasit kullanıyorum. Siz sadece pancea mı aldınız ?
Canım ben kasım da almıştım, bal karısım ve panacea yı mfk store dan sipariş vermiştim. Diğer kullandıklarımı doktorum tavsiye etmişti foto ekliyorum

Eklentiler

• BACABF7A-7253-45A4-AC34-D1FF9CD432BB.jpeg
    400 KB · Görüntüleme: 217
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…