Mevlid-i Şerif'e kadar Peygamber Efendimiz(s.a.v) için 10000 Salavat Okuyalım mı

Arkadaşlarım, dua kardeşlerim, canlarım; Mevlidi Şerife iki gün kaldı Rabbime hamdusenalar olsun 10.000 dedim başta 100.000 olkuduk neredeyse... Pazar sabahı en geç 10'a kadar son okumalarımızı bildirelim inşaallah o gün Allahın izniyle mevlidi şerif kıraati akabinde isimlerimizle duasını yapacağım inşallah, giremeyen olur haftasonu diye şimdiden yazayım dedim denizinmavisi denizinmavisi Masmavi_ Masmavi_ M melly_mell Ashie Ashie @whitepearll O Ozzgeee Mavi_Eftelya Mavi_Eftelya E EEEliffffffffff Butterflyy34 Butterflyy34 stanki stanki sees sees yorgun anneanne yorgun anneanne M Misafir 21 _-Dantes-_ _-Dantes-_ yazmak isteyen olursa özelden isim yazarsanız isminizle edeyim isimlerini bildiğim arkadaşlarım da var
Rabbim hepinizden teker teker razı olsun beni çok sevindirdiniz kimse katılmaz diyordum maşallah 100.000 olduk Rabbim Peygamber efendimiz sallallahu aleyhi vesselemin şefaatine nail olanlardan eylesin, mahşerde günahlarını affettiği kullardan eylesin cümlemizi inşaAllah

X