Mevlid-i Şerif'e kadar Peygamber Efendimiz(s.a.v) için 10000 Salavat Okuyalım mı

Masallah kizlar Mevlid gelmeden neredeyse 10000 okuduk Rabbim hepinizden razi olsun tamamlaninca ben mevlid kandilinde dua ile bagislayacagim Peygamber efendimizin ruhu seriflerine insallah bana mesajla isim yazarsaniz isminizle dua ederim yoksa kullanici adi ile edecegim cok sevindim katilmaniza Rabbim kabul eylesin insallah

Allah sendende razi olsun arkadasim boyle bir seye vesile oldugun icin. Allahim cumlemizin dualarini kabul etsin insallah. Bu arada 400 okudum,9500 oldu .

200 okudum 10200 oldu Mavi_Eftelya canim mevlide 10 gun var okumak isterseniz buraya da bildirin ben sayiya göre dua yapacagim çünkü okuyan herkesin agzina yuregine saglik Allah razi olsun.

Tamam canim agzina saglik masaallah Allah razi olsun kizlar 14200 oldu 11 Araliga kadar okumak isteyen olursa ekleyerek devam edelim bildirimlere de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…