metresler , eşlere göre daha mı çok değer görür ?

bu konuda eşi 2. kadın bulan bir kadın yok o konu açmadı.metreslik hakkında bilgi almak için açılmış.yoksa elbette adam 1. derecede suçlu yazardık.ama bunca yıldır sitedeki tecrübem de şudur.2. kadınlarda suç az asıl kocalara bakın diye akıl veren üyelerin de mutlaka bir 2. kadın geçmişi çıkıyor.yani evli adamla ilişkisi olmuş.böyle konu açılınca da hemen gelip yazıyorlar.2. kadının suçu az asıl kocalarınıza bakın bla bla diye.boşanmış kadınlara bekar değil de dul diyen zaten zır cahildir.
Bence de her ikisinde de suç. Özellikle kocada. Karaktersiz olan o. Karşı taraf belki de para için yapıyor, geri kalan şeyler umrunda değildir. Ama sana söz veren kocan, kadını bağlayan bişey yok belkide. Haaa evli olup bunu yapan kadınlar da yok mu ? Var. Yahu ne olursa olsun bu işi yapanlar benim gözümde igrenc yaaa. Birinin eşi var. Diğeri de bekarsa evlensin. Bu nedir yuva yıkmak... 😡😡😡

bu konuda eşi 2. kadın bulan bir kadın yok o konu açmadı.metreslik hakkında bilgi almak için açılmış.yoksa elbette adam 1. derecede suçlu yazardık.ama bunca yıldır sitedeki tecrübem de şudur.2. kadınlarda suç az asıl kocalara bakın diye akıl veren üyelerin de mutlaka bir 2. kadın geçmişi çıkıyor.yani evli adamla ilişkisi olmuş.böyle konu açılınca da hemen gelip yazıyorlar.2. kadının suçu az asıl kocalarınıza bakın bla bla diye.boşanmış kadınlara bekar değil de dul diyen zaten zır cahildir.

ne alaka ceycey yahu?
kocam beni aldatırsa tabi suçu kocamda arayacağım dışarıdaki ayşe fatma bilmem ne beni neden bağlasın.
evli bir adamlada ilişkim olmadı nasıl bir itham bu böyle.

Seni itham etmemiş genel olarak ‘’sadakat sözü veren metres değil ,suç % 99 adamda %1 metreste gibi durum yumuşatma tarzında yazan yorumlara ‘’ istatistik belirtmiş. Ayrıca doğruda söylüyor biri %99 öbürü %1 suçlu diye birşey yok ikiside %100 suçlu bana sadakat sözü vermemesi kandırılmama ortak olmasını haklı çıkarmaz bende kimseye sadakat sözü vermedim mesela bunu dayanak alıp tüm dünyayı aldatayımmı? Sonrada kimseye sadakat sözü vermedim ben desem haklı olurmuyum.
ne alaka ceycey yahu?
kocam beni aldatırsa tabi suçu kocamda arayacağım dışarıdaki ayşe fatma bilmem ne beni neden bağlasın.

ne alaka ceycey yahu?
Di mi? Kocamın sorumluluğu bana karşıdır. Evlenirken nikah memuru öteki kadınlara bu adamı ayartmayacaksınız söz mü diye sormuyor sonucta öyle sorsa diğer kadınlara da ennn büyük suçlu evet derdik. Erkek adam olsun koca olsun da onun bunun iki cilvesine kanmasın ayarmasın yoldan çıkmasın.

Seni itham etmemiş genel olarak ‘’sadakat sözü veren metres değil ,suç % 99 adamda %1 metreste gibi durum yumuşatma tarzında yazan yorumlara ‘’ istatistik belirtmiş. Ayrıca doğruda söylüyor biri %99 öbürü %1 suçlu diye birşey yok ikiside %100 suçlu bana sadakat sözü vermemesi kandırılmama ortak olmasını haklı çıkarmaz bende kimseye sadakat sözü vermedim mesela bunu dayanak alıp tüm dünyayı aldatayımmı? Sonrada kimseye sadakat sözü vermedim ben desem haklı olurmuyum.
Şöyle kimse suç oranı vermiyor ki, mesela kadın konu açıyor aldattı diyor, ardına şunu yazıyor “kocam cok severdi beni cok baskaydı, o kadın aramıza girdi kadın daha mutlu pis kadın!!!” E böyle yazılınca kardeş kadına bakana kadar pis kocana baksana diyoruz.

neyin istatistiğini belirtmiş?
bu yüzde 99 yüzde 1 lik oran yok yüzde yüz suçlu dediğiniz oranda kendi fikriniz neticede.
bende diyorum ki kocam beni aldatırsa yüzde yüz suçlu olan kocamdır bu da benim istatistiğim🤷‍♀️
böyle düşünüyor olmak benim bir zamanlar 2.kadın olduğum neticesini çıkarmaz.
genelleme yapmak yanlış.

Di mi? Kocamın sorumluluğu bana karşıdır. Evlenirken nikah memuru öteki kadınlara bu adamı ayartmayacaksınız söz mü diye sormuyor sonucta öyle sorsa diğer kadınlara da ennn büyük suçlu evet derdik. Erkek adam olsun koca olsun da onun bunun iki cilvesine kanmasın ayarmasın yoldan çıkmasın.

aman ona bakarsan kadınada erkeğede sormuyorlar bizim ülkemizde öyle bir soru:)
ben evlendiğim adama bakarım herhangi x bir kadınla aldatan y ile de aldatabilir x denk gelmiştir derim. aynen yoldan çıkmaya niyeti olmayan yoldan çıkmaz. kadınlar kandırıyormuş özelikle seçip bilmem ne . çocuk mu ayol kanmasın🤷‍♀️

Bizim kocaların yatları katları olmadığı , maaşa çalıştıkları için guvendeymişiz , gülümsetti. Sanırsın malum tıynetteki kadınların hepsi barbie bebek, hepsi de zengin godaman buluyor. Yüzüne bakılmayacak kadınlar arkasında kimleri sürüklüyor, bu ara 100 kontöre soyunan tipler vardı, sanki hepsinin vizyonu geniş hepsinin yeterliliği var hepsi becerikli de havuzlu villadan aşağısına gitmiyor. En dipleri görüyorum neler görüyorum aklınız hayaliniz durur .

Bizim kocaların yatları katları olmadığı , maaşa çalıştıkları için guvendeymişiz , gülümsetti. Sanırsın malum tıynetteki kadınların hepsi barbie bebek, hepsi de zengin godaman buluyor. Yüzüne bakılmayacak kadınlar arkasında kimleri sürüklüyor, bu ara 100 kontöre soyunan tipler vardı, sanki hepsinin vizyonu geniş hepsinin yeterliliği var hepsi becerikli de havuzlu villadan aşağısına gitmiyor. En dipleri görüyorum neler görüyorum aklınız hayaliniz durur .
Esra Ceyhan’da görüyorum. Kadınlar çıkıyor “Benim çocuğum kocamdan değil, bilmem kimden” diye. Hemen hemen hepsi yoksul tipler. Sadakat ekonomik sistemden bağımsız. Diğer taraftan metres için adamın ayrı ev açması, diğer kadının masraflarını karşılaması lazım. O da parasız olmaz.

Esra Ceyhan’da görüyorum. Kadınlar çıkıyor “Benim çocuğum kocamdan değil, bilmem kimden” diye. Hemen hemen hepsi yoksul tipler. Sadakat ekonomik sistemden bağımsız. Diğer taraftan metres için adamın ayrı ev açması, diğer kadının masraflarını karşılaması lazım. O da parasız olmaz.
Biraz aklı becerisi güzelliği olanlar o ev açtıranlar, onlar az buçuk adama bakmaz, istediği şey belli , ona göre bulurlar. Hepsi bu yeterlilikte değil işte.

avcı kişilikli kadınlar var yılan gibiler.adamlar da kendilerine baksınlar düşmesinler demekle olmuyor.ben neler gördüm büyükşehirde neler.resmen bir proje gibi ilmek ilmek çalışıyor bunlar

Ben de kocana bak diyorum. Hiç 2. Kadinlik yapmadim. 😁
Kim daha daha suçlu, kim az suçlu muhabbetinden ziyade sorumlu oldugumuz kişi kim diye bakiyorum ben olaya. Kocam bana karşi sorumlu, başka kadin değil başkasiyla uğraşmam ben. İnsanin yanindaki adam, adam olmadiktan sonra metres X gider metres Y gelir. Kimse kimseyi zorla baştan cikaramaz bence.

Ceycey seni severim ama senin kendinden baskalarini hic dusunmeden yaftalamak gibi bir huyun var.

Hayatta buyuk konusmayi sevmem dusmez kalkmaz bir Allahtir. Hayat icinde hepimiz her seyi gorup yasayabiliriz. Ama bu konuda cok rahat buyuk konusurum 2.kadin olmak icin aklimi falan kaybetmem lazim. Hayatimda hic 2.kadin olmadim ama su dediklerini ben de yazarim. Kocam beni bir gun aldatirsa aldatan kocam olmus olur. Bana ne diger kadindan. Ben kocami bosarim diger kadinla bir evliligim yok.

Senin gibi yazanlarin da derinlerde bir yaralari aldatilmisliklari oldugunu dusunurum mesela ama sen aldatilmissin diyemem sana. Yani herkesi genelleyemem. Ama sen bunu yaparken hic dusunmeden cok rahat genelleme yapiyorsun.

Senin gibi yazanlarin da derinlerde bir yaralari aldatilmisliklari oldugunu dusunurum mesela ama sen aldatilmissin diyemem sana

Evliliğimde değil ama geçmişte bir kaç sevgilim tarafindan aldatilmişliğim var. 😬

Adamlari affetmeye bahane istesem ben de butun odagimi 2. Kadina çevirirdim, adami da kandirilmiş sayardim. Cunku "aslinda beni seviyor" diyip adamin kandirildigini dusunerek devam etmesi kolay olurdu.

Yanindaki adamin %100 suçlu olduğunu, ilişkiye değer vermedigini dusunerek ilişkiye devam etmek pek mumkun değil.
Ben aldatildigim hiç bir kadini umursamadim, denk gelmedikce kimdir diye bile bakmadim. İlişkiyi bitirdim attim o kadar.

Ay metres dedin de aklıma geldi bizim komşunun evli sevgilisi var nerden baksan 10 yıllıkmış. Adamın 3 çocuğu var. benim de anlamadığım karısı hiçmi şüphelenmiyor ya da ne bileyim hissetmiyor mu ? Ay allah korusun zor iş . Hani yaşlı da değiller Genç insanlar. Enteresan .

sonunda beni anlayan biri çıkmış.teşekkürler

Ceycey seni severim ama senin kendinden baskalarini hic dusunmeden yaftalamak gibi bir huyun var.

Hayatta buyuk konusmayi sevmem dusmez kalkmaz bir Allahtir. Hayat icinde hepimiz her seyi gorup yasayabiliriz. Ama bu konuda cok rahat buyuk konusurum 2.kadin olmak icin aklimi falan kaybetmem lazim. Hayatimda hic 2.kadin olmadim ama su dediklerini ben de yazarim. Kocam beni bir gun aldatirsa aldatan kocam olmus olur. Bana ne diger kadindan. Ben kocami bosarim diger kadinla bir evliligim yok.

Senin gibi yazanlarin da derinlerde bir yaralari aldatilmisliklari oldugunu dusunurum mesela ama sen aldatilmissin diyemem sana. Yani herkesi genelleyemem. Ama sen bunu yaparken hic dusunmeden cok rahat genelleme yapiyorsun.
ne alaka ya.niye herkes üstüne alındı anlamadım.benim burada tanıdığım metresler var.hangi konu açılsa hemen gelip yazıyorlar sen kocana bak asıl suçlu o diye.hatta o kadınlarla gayet de arkadaşsınız farkında olmadan.ben bunları kastettim.gamlı baykuş gibi her konuya geliyorlar aldatılan kadınla dalga geçiyorlar.

Ay metres dedin de aklıma geldi bizim komşunun evli sevgilisi var nerden baksan 10 yıllıkmış. Adamın 3 çocuğu var. benim de anlamadığım karısı hiçmi şüphelenmiyor ya da ne bileyim hissetmiyor mu ? Ay allah korusun zor iş . Hani yaşlı da değiller Genç insanlar. Enteresan .
Şüphelenmez olurlar mı? Farkındalar zaten. Bizim dişçi nerden baksan haftanın en az 2 günü gece 2-3 gibi otelden çıkıyor. Bazı günler çok alkol aldıysa metresinin yanında da kalıyor. Şimdi karısı “bu adam nerde” diye düşünmüyor mu? Formalite evliliği yapıyorlardır ya da kadın sineye çekiyordur. Benim iş yaptığım bir adam vardı. Evli, 4 çocuğu vardı. Facebook’unda ilişki durumunda “İlişkisi yok” yazıyordu. Yani bazı erkekler evli olsalar bile bekar gibi takılıyor.

ne alaka ya.niye herkes üstüne alındı anlamadım.benim burada tanıdığım metresler var.hangi konu açılsa hemen gelip yazıyorlar sen kocana bak asıl suçlu o diye.hatta o kadınlarla gayet de arkadaşsınız farkında olmadan.ben bunları kastettim.gamlı baykuş gibi her konuya geliyorlar aldatılan kadınla dalga geçiyorlar.
Kız kim onlar🤣🤣🤣🤣

kim oldukları önemli değil ama bak yeminle konulara gelip yazıyorlar.ben onları kastettim konuda olduklarını bildiğimden.açık açık isim veremem ya.diğer kadını hiç suçlama sen kocana bak yazıyorlar.evli kadının donuna dek alanı var aralarında .çocuğuna kadar hatta.ama metresin hiç suçu yok tabiii.şeytan gibi kadınlar var ayoll

2. kadınlarda suç az asıl kocalara bakın diye akıl veren üyelerin de mutlaka bir 2. kadın geçmişi çıkıyor.yani evli adamla ilişkisi olmuş.böyle konu açılınca da hemen gelip yazıyorlar.2. kadının suçu az asıl kocalarınıza bakın bla bla diye zaten zır cahildir.
bam bam bam :KK70:

X