Mesut Yar 10 ayda 40 kilo verdi (!) Nasılmı ?

:nazar:canım nasıl gidiyor biber hapının faydasını gördünmü bende zayıflamayla uyraşıyorum ama sadece yemeden olmuyor destek lağzım yağ yakıcı falan eğer sana iyi geldiyse bende alıcam yeni doğum yaptım kilolarımdan kurtulmam lağzım.Emzirirken kullanılıyormu acaba.Sende faydasını gördünmü bilgilendirirmisin beni.:44:

Merhaba;
Antakya biberinin gerçek adı Samandağ biberidir. Mesut Yar taze samandağ biberi yiyerek, yemeğine dikkat ederek (tuz, çikolata, hamur işleri, aburcubur...vs..) ve spor yaparak zayıfladı. Sonuçta sadece biber yetmez. Samandağ biberi zayıflamada çok yardımcı oluyor. Şöyleki: Siz yemeğinize dikkat edip günde 1 saat spor yaparsanız ve yediğiniz öğünlerde 1 veya 2 adet samandağ biberi yerseniz metabolizmanız sağlıklı bir şekilde hızlanır ve yağ yakımı artar. Sakın ha haplara kanmayın. Bunlar tamamen tuzak. Lahana kapsülü, altın çilek, afrikan mango... bunlar sadece popüler olan bir ürünün adını kullanıp rant sağlamak isteyen fırsatçılar. Konuyla ilgili çok detalı bilgiyi Samanda (Antakya) Biberi | Resmi Sitesi ve HATAY STORE Doğal, Kaliteli ve Lezzetli Ürünler sitesinde bulabilirsiniz. Yeni sezon 10-15 Mayıs'tan sonra başlıyacak.

kızlar ben bişi sorucam..
ben bı ara bunun hapını almayı düşünmüştüm ama alamadım. aktarda antakya biberi çayı gördüm onu aldım 12 tl idi.ama kullanmadım hala da duruyo. sizce onun bi etkisi var mıdır kullansam ? bi bilgisi olan varsa bu konuda bana yardımcı olabilir mi acaba.
aslında zaten diyet yapıyorum yeşil çayımı falan da içiyorum ama bu çayın daha çok etkisi varsa onu da içeyim mi. kullanan duyan bilen varsa yardımcı olursanız çok memnun ooluruumm :KK42:

arkadaşlar evet antakyalılar 3 öğün acı yiyprlar ama yüzde 80i kilolu. hele de doğum yapan bayanlar.

İŞİN SIRRI

Antakya biberiyle 12 kilo verdim

Antakya’ya gitmiştim. Devasa bir masada oturuyorduk. Ben beyaz
peynir ve domates, karşımdakiler tıka basa yiyordu. Ve hepsi benden çok daha zayıftı. “Kilonuzu nasıl koruyorsunuz?” dedim. “Ete limon sıkıyoruz, Antakya biberi yiyoruz” dediler. Yeşil ve sulu bir biber. Acıyı çok severim ama ısırdığım anda acıdan ölüyordum. Dilin damağın resmen şişiyor. İlk üç gün büyük acılar çektim. Ama sonra alıştım, 12 kilo daha verdim. Bu biber, spor yapıyormuş gibi metabolizmayı hareketlendiriyor.

Alıntıdır.

Arkadaşlar bu konu hakkında bılgısı olan lütfen acıl yoru yapsın.Acıyı seven bırı olaraktan deneyebılrıım dıe düşünüyorum.Daha çok hataylı arkadaşlar konuya vakıftır.Lütfen yardımcı olun :KK52:

çoook doğru bizzat kendisiyle konuşan hatta birlikte iş yapan abim anlattı tek kendisi değil abisinede kilo verdirmiş.hatta abisi daha kiloluymuş

Ben acı hastası biri olarak söyliyim hiç denemeyin şuanda bana acı yemek tamamen yasak midemi mahvetmişim. şimdi azıcık acı yesem midem hemen şişiyor otobüse binsem hamile sanıp yer verirler o derece

10gün falan kullandım benim iştahımı açtı:KK1:
Para tuzağı kızlarr bulaşmayın derimm:KK20:

bende ender saraçın biber çayı tarifini okudum 2 gündür kullanıyorum vücudumda herhangi bir şikayet yapmadı.
bir hafta günde 2 kere içip deneyecğim bakalım acı ne kadar işe yarıyor.

X