Mesajlaşarak kazanç sağlamak isteyennn?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
herkesin şahsi görüşü kimin hayatında nasıl problemler var bilemeyiz bunun için yayıncılarımızdan birinin örneğini vermek isterim depremzede kendisi ve şu an bacağından dolayı aktif bir şekilde hayatta fiziksel olarak çalışma yapamıyor kendisi bu uygulamadan geliriyle hayatını idam ediyor. saygı duyduğumuz kadar saygınız. kastınızı anlıyorum ancak mesele bu değil.
Yayıncılarızın özel hayatını da biliyorsunuz yani tam bir aile işletmesi maşallah. Her sey kadınlarımız için.

ilk kez kullanıyorum bilmiyordum rahatsızlık vermek istemem kaldırdım iyi günleriniz olsun

Yayıncılarızın özel hayatını da biliyorsunuz yani tam bir aile işletmesi maşallah. Hersey kadınlarımız için.
tahin hanım bilgim dahilinde değildi bu tarz paylaşımların burda yapılmayacağı ilk kez kullanıyorum forumu kusura bakmayın lütfen. iyi günler

Nasıl yani sen şimdi ciddi ciddi sanal konsomatrislik mi teklif ediyorsun? 🥀
bununla alakalı daha fazla açıklama yapmayı reddediyorum. sizlerin gördüğü kadarı değil durum. ihtiyacı olan olabilir diye bu konuyu açtım yeni üyeyim ne yasak ne değil herhangi bir fikrim yoktu. artık var teşekkür ederim ilgilendiğiniz için

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X