Meryem suresi okuyup hamile kalmak

Doktor hangı vıtamını verdı acaba

Kizlar turkce olarakmi okudunuz 41 gun boyunca yoksa arapca olarakmi nasil yararli olur derseniz o sekilde baslamak istiyorum bende yardmci olurmusunuz?

Seelam kizlar forumun cogunlugunu okudum ben de 15 aydir bebis istiyorum. Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Ve bugun Meryem suresine basladim. Ilkini okudum. Rabbim buyuk. Ol der ve olur. Inaniyorum insaALLAH olur..

Seelam kizlar forumun cogunlugunu okudum ben de 15 aydir bebis istiyorum. Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Ve bugun Meryem suresine basladim. Ilkini okudum. Rabbim buyuk. Ol der ve olur. Inaniyorum insaALLAH olur..
Insallah canim niyet onemli istersen bir suya oku gun icinde niyet edip o suyu ic annem de bana okuyor suyu iciyorum her gun goremiyorum kendisini

Insallah canim niyet onemli istersen bir suya oku gun icinde niyet edip o suyu ic annem de bana okuyor suyu iciyorum her gun goremiyorum kendisini
Canim ben suya filan okundugunu icildigini bilmiyordum bugun oyle okudum duayi. Sonra burdan suya okundugunu gordum suyu doldurdum üfledim hala abdestliyken. Olur mu acaba oyle. Ya o kadsr inaniyor ve hissediyorum ki bu ay olmasa da sanki cok az kaldi gibi geliyor insaALLAH..

Onemli olan niyet canim kalbini ferah tut bundan sonrakileri oyle yaparsin adetliyken mutlaka baskasi okumalı ara vermemelisin

Onemli olan niyet canim kalbini ferah tut bundan sonrakileri oyle yaparsin adetliyken mutlaka baskasi okumalı ara vermemelisin
Tamam canim benim insaALLAH cok teskekur ederim ALLAH razi olsun. Burdan haber edecegim. Benim bugun adetin 13. Gunu. Bugun basladim meryem suresine. Rabbim hayirli etsin sonucunu

Ben temmuz ayında başlayıp okumuştum arkadaşlar aksilik2 kere reglim denk geldi çok yakın arkadaşım o dönemlerde bana okudu. Ben suya okunacağını duymamıştım sadece okudum her gün. 58. Ayetini okuduktan sonra tilavet secdesi yapılması gerekiyor. Beni çok rahatlattı psikolojimi çok düzeltti onu okuduktan sonra doktor muayenesine bile korkudan gidemeyen ben tüp bebek tedavisine başladım:) en yakın zamanda tekrar okumaya başlayacağım. Allah hepimizin dualarını kabul etsin .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…