Meryem suresi okuyup hamile kalmak

Kadinlar kulubunde ki basliklardan ümitlenip bende okudum 22 mayista baslamistim regl oldugum donem kardesim yerime okudu. Ve birkac gun once bitti. Adetime bir hafta var , esimle iliskiye girerken sorunlarimiz var ama yinede hevesliyim umarim regl olmam

Arkadaşlar merhaba 2bucuk yıldır cocuk sahıbı olmak istiyorum tum muaynelerımı oldım hıcbır skıntı yok eşim muayne olmak ıstemıyor belkıde sıkıntıyı kendınde goruyo meryem suresıne başladım 21.okuycam bugun annemde okuyor bıyandan 4 5gune hasta olucam umarım olmam rabbım bızede nasıp eder ınsallah hıcbı belırtım yok fakat cok ınanıyorum bu sureye

Ah bu erkekler ben esime senle urolaga gidecegiz sen sperm testi ver ben sonuclarini gosteririm doktora dedim kabul etti ... Benimde uc ay dir olmadi .

Kadinlar kulubunde ki basliklardan ümitlenip bende okudum 22 mayista baslamistim regl oldugum donem kardesim yerime okudu. Ve birkac gun once bitti. Adetime bir hafta var , esimle iliskiye girerken sorunlarimiz var ama yinede hevesliyim umarim regl olmam

İnsallah olmazsin canim benim

Bizde nisandan beri olmuyodu . Geçen ay sperm testi verdik sperm yavaşlığı çıktı. Bunay iyileşme var tedavi devam ediyo. İnş kalmışımdır. Daha yumurtlamam yeni geçti bakalım

İnsallah olmazsin canim benim
Sagol canim inşallah. Bu arada bir komsumuz tesbih verdi bana dilek tesbihiymis ekteki dualari yap kibleye dogru as niyet et dedi. Dilegin kabul olursa sende 40 tane dagit dedi. Bunu da yapacagim umarim vesile olur

Eklentiler

• IMG-20170704-WA0010.jpg
    IMG-20170704-WA0010.jpg
    26,4 KB · Görüntüleme: 180
umarım hasta olmayız rabbım ınsallah bızlerede anne olmaı nasıp eder haberdar et oldumu

İnsallah canim haberdar ederim, bu arada komsumuz ev icin niyet etmis sanirim su an ikinci evlerini aldilar.
Nekadar guzel denemekten hıcbısey kaybetmeyız hersey rabbımden skıntı varmı yokmu onu bıle bılmıyorum ben ama varsada şifasını verıcek olanda rabbim kendimi böyle yapayalnız hıssedıyorum en azından eşlerşnşz size destek oluyodur kızlar

Nekadar guzel denemekten hıcbısey kaybetmeyız hersey rabbımden skıntı varmı yokmu onu bıle bılmıyorum ben ama varsada şifasını verıcek olanda rabbim kendimi böyle yapayalnız hıssedıyorum en azından eşlerşnşz size destek oluyodur kızlar
Ben yeni evliyim 2,5 ay oldu. Dugunumden bir iki ay once tesadufen sol over da kist oldugu ortaya cikti. Simdi de esimde erken bosalma sorunu var. Yani esimle bu kobilari hic konusmuyoruz ama ben kendi kendime olmayacak gibi hissediyorum ve cabaliyorum ufaktan. Allah hepimize hayii saglikli evlatlar nasip etsin

Ben yeni evliyim 2,5 ay oldu. Dugunumden bir iki ay once tesadufen sol over da kist oldugu ortaya cikti. Simdi de esimde erken bosalma sorunu var. Yani esimle bu kobilari hic konusmuyoruz ama ben kendi kendime olmayacak gibi hissediyorum ve cabaliyorum ufaktan. Allah hepimize hayii saglikli evlatlar nasip etsin
Kistin hamile kalmana hiç engel teşkil etmez onu hiç kafana takma kıstler herbayanda olur ve kaybolur 1sene ıcersınde olmazssa kafana takmaya başla cnm daha cok erken hıc kafana takıp sıkma canını

Kistin hamile kalmana hiç engel teşkil etmez onu hiç kafana takma kıstler herbayanda olur ve kaybolur 1sene ıcersınde olmazssa kafana takmaya başla cnm daha cok erken hıc kafana takıp sıkma canını
İnsallah canim doktor visanne diye ilac verdi kullanmadim cok yan etkisi var. Umarim bir dahaki doktora gittigimdw kaybolmuş olur

Kızlar sizde bi sorun yoksa mutlaka eşinizi ikna edin. Bizde bişey çıkmaz sanıyoduk ama yavaşlık çıktı. Bilmesek boşa kürek çekçez. İlla gitmem derlersede sabah akşam birer kaşık keçiboynuzu özü yedirin. Eşim onu yedi birde dr un verdiği vitamini içti. Bir ayda sayı 50 milyondan 89 milyona çıktı. İleri hız 15 den 39 a çıktı.

Kidtte engel değil bence moral bozmayın. Arkadaşım da pko vardı adet olamıyodu dr a gitti bi ilaç verdi bi adet oldu . O ay hamile kaldı

X