Meryem suresi okuyup hamile kalmak

Kızlar rüyamda erkek bebeğim olduğunu ve emzirdiğimi gördüm.
Anlamına bakınca yakın zamanda gebe kalmaya ve kız bebek doğurmaya işaret eder yazıyor.
En çok istediğim şey kız bebek. İnşallah olur bir gün.

canım benım ınsallah dua edıyorum hepımize bende ruyamda hep erkek bebek gorurum gecen yıne gordum, kurtaj oldugum bebegımde kız bebektı

Hayır olsun inşallah bende böyle bir rüya görmüştüm.Bebek emzirdim ama bilmiyorum erkek mi kız mı.şimdi hatırlayamadım.Sabret herşey ALLAH tan.var edende o yok edende.

Kızlar nasılsınız, nerelerdesiniz?
Sessizleşmiş burası?
ben dun tekrar tup bebek icin basvurmustum aksama kadar tahlil falan yaptilar ilki ozeldeydi bu devlet olsun dedik ama evliligimizden dolayi raporlu olmuyormus cok pahali olcak yine vazgectik smdi kendiliginden bekliycem olmaz ama umt iste dunden beri agliyorum sen nasilsin

Anlamadim canim nasil yani evliliginizden dolayi olmuyormus?
Aglama kuzum akisina birak kafaya takmadan. Pko falan var miydi sende?
Iyiyim ne olsun ben de aynen devam ediyorum.

Anlamadim canim nasil yani evliliginizden dolayi olmuyormus?
Aglama kuzum akisina birak kafaya takmadan. Pko falan var miydi sende?
Iyiyim ne olsun ben de aynen devam ediyorum.
evlılıgımız 2 yıl oldu daha 3 yıl olması gerekıyor rapor kasılaması ıcın tekrar suan ozelde yaptırıp maddı gucum yok.. bende hıcbırsey yok canm esımdede bendede hersey cok normal ama olmuyor tedavısız,,hayırlısı tabı

Benim 8 sene oldu devlette yaptırabilirim yani?
Bizim de olmayacak gibi. Hayırlısı hakkımızda bakalım artık.

Benim 8 sene oldu devlette yaptırabilirim yani?
Bizim de olmayacak gibi. Hayırlısı hakkımızda bakalım artık.
evet canım 3 yıl evlı olan ve 39 yasını asmamıs olman gerekıyor yaptırabılırsın ama devlet cok ugrastırıo gereksız bır suru test tahlıl ozel bukadar ugrastırmıo sen yıne olmayacak gıbı demede sen umutluydun umutlu kal canm..hangı ıldesın

Hayırlısı canım.
Umutluydum canım ama ateş takibine göre bu ay yumurtlam çatlamadı. Yarın da çatlamazsa bu ay yatar.

Çanakkale'deyim ben.
Sen?

Hayırlısı canım.
Umutluydum canım ama ateş takibine göre bu ay yumurtlam çatlamadı. Yarın da çatlamazsa bu ay yatar.

Çanakkale'deyim ben.
Sen?
bosver ates takıbını onlar yanlıs çıkabılıyor benım hıc dogru çıkmadı onlar ama doktora gıttıgımde 2 yumurtam catlamıstı takıpte..izmirde yasıyorum ben

bosver ates takıbını onlar yanlıs çıkabılıyor benım hıc dogru çıkmadı onlar ama doktora gıttıgımde 2 yumurtam catlamıstı takıpte..izmirde yasıyorum ben
Ciddi misin?
Ben de hala çatlamadı 3 gündür diye 2 tane incir kaynattım bir bardak içecektim şimdi yardımcı olur çatlamasına diye.

Ciddi misin?
Ben de hala çatlamadı 3 gündür diye 2 tane incir kaynattım bir bardak içecektim şimdi yardımcı olur çatlamasına diye.
canım evet bazen ıkı kere bıle çatlayabılıyor 2 tane bence sen bı doktora gıt once ılk bı o takıp etsın sende ogren bosuna kendını bu yontemlerle uzme cunku bellı olmuyor gercekten ultrason en guzelı, zaten kac gunde adet oluyorsan 14 gun çıkar genelde o gunlerde oluyor çatlama zaten ve ben hep agrıyı hıssedıyorum 10.gun agrı baslıyor benım mesela bugun

Doktora da anlam veremedim ki canım.
Klomen verdi takibe bile çağırmadı.
Mecburen bu yönteme başvurdum ben de.

Teste göre ben de 12 ve 13. gün yumurtladım ama çatlamayı bilmiyorum işte.

Doktora da anlam veremedim ki canım.
Klomen verdi takibe bile çağırmadı.
Mecburen bu yönteme başvurdum ben de.

Teste göre ben de 12 ve 13. gün yumurtladım ama çatlamayı bilmiyorum işte.
cok ılgınç klomen verdıyse takıbe cagırmalı kesın yoksa ya çatlamazsa kıst olursa alla alla baska doktora gıt kesın ben oyle tek doktorla kalmadım hıc

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…