Meryem suresi okuyup hamile kalmak

selam.. ben bir buçuk yıldır evliyim 30 yasına gırdım , evlendıgımızden berı hıc korunmadık 1 sene dolunca doktorlara gıttık bır sorunumuz yoktu sebepsız ınfertılıte denıldı.asılama yapılacakken fazla yumurta olustugundan dolayı kendımı tup bebek yaptırırken buluverdım. ılk transfer tuttu ama 7 haftalıkken gelısmedıgınden kurtaj oldum,4 ay sonra tekrar dondurulmuslarla denedık bu defa hıc tutunamadı negatıfı alıp sok oldum okadar agladım herseyı bırakmıstım artık ıstemıyordum ama tup bebekle bıle tutmayan bebek kendılıgınden gelmez dıye dusnuyordum ayrıca bu asamalarda ne dualar okudum rabbıme sıgındım olmadı.. ama smdı bılemıyorum bende meryem suresı okusammı sızce ınanın okadar çaresızım kı maddı manevı yıkıldım..

Merhaba Allah kolaylık versin,inş sağ salim evlatlarını alırsın kucağına.Meryem suresini ben önceden duymuştum,evlat isteyen kişi 41 gün okursa Allah inş onu sevindirir.Sen duanı et inanarak,Allah'a sığın.Herşey gönlünce olsun inşallah..

tesekkur ederım ınsallah hepımıze hayırlı saglıklıo evlatlar verır rabbim,,bazen tıp bile derdine çare olmaz ınsanın ınsallah allahım dualarımızn karsılşıgı verır bıze belkıde benı bekleyen bebegım tedavıyle degılde normal gebelik olur dıye umut edıyorum artık

Allah ol dedikten sonra kendiliğinden de olur inş.Sen duanı et,Allah'tan iste kabul eder inş.Allah istedikten sonra duanın açamicağı kapı yoktur.Ben de başladım okumaya Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah..

Canım neden okumayasın ki?
Okumakta zarar değil yarar var, oku bence.
Ben bu konunun tüm sayfalarını okudum.
Tüpleri kapalı olup asla doğal yolla çocuğun olmaz denilip hamile kalanlar bile var.
Allah için imkansız diye bir şey yok ki.
Belki de senin de vesilen bu olur.

As kardesim meryem suresi elbet oku dualari eksik etme. Ayni zamanda kurleride dene sogan incir kuru elbet olur inseAllah Rabbiminde izni ile. Hangi peygamber zamaninda tam hatirlamiorum bir kisir kadin varmis. O devrin peygamberine gidiyor bana dua et cocugum olsun diye. O peygamber dua ediyor Cenabi Allah ben o kulumu kisir olark yazdim onun cocugu olmaz dior. Peygamber o kadina durumu izah ediyor sen kisirsin senin cocugun olmaz diye. Ama kadin pes etmiyor tekrar dua istiyor pzygamberden. Yine ayni sekil oluyor. Allah ben o kulumu kisir olarak yazdim diyor. Kadini bir sure (bikac yil sonra) sonra o zamanin peygamberi cocuk ile goruyor. Nasil olur sen kisirdin cocugun olmuyordu diyor. Kadinda ben hep dua ettim Allah tan istedim diyor. Bu hikayeyi okudugumdan beri ben umutluyum. Rabbim tum istiyenlere nasib etsin.

Ben de hayatta imkansız diye bir şey olduğunu düşünmüyorum.

canım benim insallah,tabıkı okurum basladım dun gece okudum hem latınce hem turkçesını arapça bılmedığım için,benım umutsuzlugum sadece tup bebekte bıle ımkanlar ıyıyken hersey guzelken olmadıysa dıye uzuluyorum,, allah çok buyuk ınsallah benım vesılemde bu olur hepımız için çok zor bırsey çunku

ınsan bebegı kaybedınce sonra tekrar ıgneler acılar ılaclarla şişince sonuc negatıf olunca baya bır yıkılıyor ama umudum tekrar geldı sızlerle beraber çok sagolun allah cok buyuk

Canım neler okuyoruz.
İnsanlar defalarca tüp bebek yaptırıp hüsranla sonuçlanıyor.
Daha sonra doğal yolla hamile kalıyorlar.
Biz inanalım Allah'ın gerçekleştiremeyeceği bir şey yok.

Canım neler okuyoruz.
İnsanlar defalarca tüp bebek yaptırıp hüsranla sonuçlanıyor.
Daha sonra doğal yolla hamile kalıyorlar.
Biz inanalım Allah'ın gerçekleştiremeyeceği bir şey yok.
ınanalım canım zaten kendım için okuduktan sonra benım gıbı olanlar ıcınde dua edıyorum allah kımseyı bu durumda bırakmasın vermeyeckse de rabbim bılır tabı kı ama ona sıgınmayı dualarımızı hıc bırakmayalım

Amin canım.
Allah kabul etsin dualarımızı.
Ben bugün 8. suremi okuycam inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…