Meryem suresi okuyup hamile kalmak

Amin canım.
Ben de arapça bilmiyorum canım.
Normal harflerle yazılandan okuyorum.
Allah niyetimizi biliyor sonuçta.
ben birde normal harflerle yazılan yani latince yazılan meryem suresini bulamadım kuranı kerımde arapca yada türkçe var, nerden okuyorsunuz alıcam bugun ben ınternetten çıktı aldım sureyi ordan okudum ama boyle de içime sınmedı

ben birde normal harflerle yazılan yani latince yazılan meryem suresini bulamadım kuranı kerımde arapca yada türkçe var, nerden okuyorsunuz alıcam bugun ben ınternetten çıktı aldım sureyi ordan okudum ama boyle de içime sınmedı

Ben de internetten buldum canım.
Eğer yanlış olabileceğini düşünüyorsan Youtube'da var oradan aç.
Hem dinle hem oku.
Öyle yanlış da olmaz hem.

4 gün okudum mecburen bıraktım yerime kimse okumadı. Tekrar en baştan başladım bugün 8.gün fakat adet olursam yerime okuyacak kimse yok. İnşallah hepimiz hayırlı haberlerimizi yazarız buraya.

Okumak mı istemiyorlar okuyamıyorlar mı?
Ay çok ilginç o_O

Eşim ben okuyamam dedi. Teyzem okicaktı aslında fakat evdeki kuran tefsir çıkınca okuyamadı. Annem tamam dedi ertesi gün aradı ben okumadım dedi. Baktım kimseden hayır yok bende en baştan başladım gittiği yere kadar okurum.

Eşim ben okuyamam dedi. Teyzem okicaktı aslında fakat evdeki kuran tefsir çıkınca okuyamadı. Annem tamam dedi ertesi gün aradı ben okumadım dedi. Baktım kimseden hayır yok bende en baştan başladım gittiği yere kadar okurum.
Canım yine sen bilirsin ama ben bugün 5.suremi okudum.Dört beş güne adet olmam gerekiyor.Eşim okurum dedi ama ben eksik ya da yanlış okur diye güvenemiyorum.İstersen regl zamanı sen bana oku,ben de sana okurum.Yani aklıma bu geldi,sen bilirsin tabi.

arkadaşlar regl olduğunuzda sizlerin yerine okuyabilirim benimde reglime denk gelmezse
sizleri çok iyi anlıyorum
ablam var 38 yaşında tüp bebek tedavisi aşamasında
yengem var 32 yaşında yumurtalıkları çalışmadığı için regl de olamıyor bebekte olmuyor tedaviyi bıraktı
benimde geçen sene 8 haftalıkken düşüğüm var
durumum bu sizlere yardımcı olmak isterim

arkadaşlar regl olduğunuzda sizlerin yerine okuyabilirim benimde reglime denk gelmezse
yengem var 32 yaşında yumurtalıkları çalışmadığı için regl de olamıyor bebekte olmuyor tedaviyi bıraktı
Canım mrh benim reglim yakın,üç dört gün var.O zaman eşim okurum dese de güvenemiyorum.Benim yerime ozaman okur musun?Kendine okuyorsan ben de sana okurum.

Canım mrh benim reglim yakın,üç dört gün var.O zaman eşim okurum dese de güvenemiyorum.Benim yerime ozaman okur musun?Kendine okuyorsan ben de sana okurum.

kendime okumuyorum canım burda sizleri görünce yardımcı olmak istedim
hayırlı dualarınıza benide katarsanız ne mutlu bana bugün yarın reglim gelecek
ben okuyamasamda ablama okuturum hiç şüpheniz olmasın
her zaman özleden burdan yazabilirsiniz

kendime okumuyorum canım burda sizleri görünce yardımcı olmak istedim
hayırlı dualarınıza benide katarsanız ne mutlu bana bugün yarın reglim gelecek
ben okuyamasamda ablama okuturum hiç şüpheniz olmasın
her zaman özleden burdan yazabilirsiniz
Tamm canım benim çok teşekkür ederim.Dışardayım şimdi özelden haberleşiriz canım.Dua ederim etmem mi canım..:))

Çok geçmiş olsun :KK43:

benım yerıme de okuyacak kımse yok ben regl olduğumda ara verıp bıtınce devam etmeyı dusunuyorum sonucta caresızım allahım kabul eder ınsallah

X