Meryem suresi okuyup hamile kalmak

Iyi dilekleriniz icin tekrar hepinize tesekkur ederim. rabbim insallah en kisa zamanda hepinize bu guzel duyguyu nasip eder.insallah bende bu yazimla sizlere vesile olurum.hepinizin guzel haberlerini almak dilegiyle...

bırkac sayfa once okudum ama olmadı malesef yazmıstım. acele etmısım ))dua bıttıgı gıbı degıl sonrakı ay hmıle kaldım sukurler olsun duam ve sanrım rahım fılmı sayesınde Allah herkese nasıp etsın

bırkac sayfa once okudum ama olmadı malesef yazmıstım. acele etmısım ))dua bıttıgı gıbı degıl sonrakı ay hmıle kaldım sukurler olsun duam ve sanrım rahım fılmı sayesınde Allah herkese nasıp etsın
Hayırlı olsunn canimmm benimmm Allah kucağına almayıda nasip etsinn

Kist ameliyati olmustum ama engel bir dutum yoktu hrrsey normaldi Allah sifa versin insallah tez zamanda sanada bol bol oku bende okutum sana )
Ay gerçekten mii cok teşekkür ederimm hamilelwrin duasi kabul llurmus çök sagolun benim kistimde var 5.5 cm insallah bende hamole kalırım

Merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım. Ben de bugün okumaya başladım.dualarınıza ihtiyacım var biz de eşimle 1 yıldır bekliyoruz. İnşallah herkes gibi bizede nasip olur..

Allah'ın ve resulün selam ve bereketi üzerinize olsun

Sizlerle çok güzel bir müjdeyi paylaşmak istiyorum. Zikir okuyan iki kardeşimiz var. Bayanın tedavi görmeden çocuklarının olmayacağını öğrenmişler bir yıl önce. Zikre başladıktan sonra bayan kardeşimiz,Ben Allaha teslim olmuşum. Rabbim nasip edeceksen her türlü olur. Etmeyeceksen de vardır bir hayır diye. Rabbine teslim olmuş. Bu sıkıntımı ailem bile bilmiyordu ve hala bilmiyor diyor.

Dün gece kendisi gibi zikir ehli bayan arkadaşlarından müjde gelmiş,hem de 3-4 kişi birden aynı müjdeyi vermişler. Rabbim kendisine değil de arkadaşlarına bildiriyor.Onlara söyle diye.
Rabbim onlara kız bebeği olacağını ve isminin de MERYEM konulduğunu,bu anne ve babanın rab katında çok sevildiğini,bebeğe herkesin çok hürmet etmesi gerektiği bildirilmiş.(Herkes Meryem bebeğe de hürmet ede.) denilmiş.
Şu anda anne ve baba çok sevinçliler.Dün geceden beri uyku yok. Sevinç gözyaşları döküyorlar.

Rabbim çocuk isteyen ,bekleyen tüm kardeşlerimize bu sevinci yaşatsın.Hepinizi çok seviyorum.

topiğimiz:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...izin-uzerinizde-ne-sikinti-varsa-alir.881476/

Yani simdi allaha olan farz borclarimizi odemeden sadece dua okumakla olur mu.. 5 vakit namazini orucunu.. farz ibadetleri once yapalim ki allaha dua etmeye yuzumuz olsun.... 5 vakit namazin ardindan yapilan dualar zaten makbul..

Yani simdi allaha olan farz borclarimizi odemeden sadece dua okumakla olur mu.. 5 vakit namazini orucunu.. farz ibadetleri once yapalim ki allaha dua etmeye yuzumuz olsun.... 5 vakit namazin ardindan yapilan dualar zaten makbul..
Bizler ve buradaki evli çiftimiz,5 vakit namazında,hatta fazlasını da kılan insanlar,Ben demedim ki namaz kılma,dua et yeter mi demişiz.
Dinimizin temel farzlarını hepimiz yapıyoruz.çok şükür. diğerlerinden farkımız, sabah akşam her fırsatta rabbimizi zikrediyoruz,peygamberimize her gün salavat okuyoruz.
Hem de başkaları gibi dileğim olana kadar okuyayım mantığında değiliz.
Biz koşulsuz,karşılık beklemeden Allaha kulluk eden, sevgimizi ispatlayan insanlarız.
Onun için Allah istemeden veriyor. Sevildiğimizi bize yaşatıyor....
Allah sizlere de nasip etsin.

Allah'ın ve resulün selam ve bereketi üzerinize olsun

Sizlerle çok güzel bir müjdeyi paylaşmak istiyorum. Zikir okuyan iki kardeşimiz var. Bayanın tedavi görmeden çocuklarının olmayacağını öğrenmişler bir yıl önce. Zikre başladıktan sonra bayan kardeşimiz,Ben Allaha teslim olmuşum. Rabbim nasip edeceksen her türlü olur. Etmeyeceksen de vardır bir hayır diye. Rabbine teslim olmuş. Bu sıkıntımı ailem bile bilmiyordu ve hala bilmiyor diyor.

Dün gece kendisi gibi zikir ehli bayan arkadaşlarından müjde gelmiş,hem de 3-4 kişi birden aynı müjdeyi vermişler. Rabbim kendisine değil de arkadaşlarına bildiriyor.Onlara söyle diye.
Rabbim onlara kız bebeği olacağını ve isminin de MERYEM konulduğunu,bu anne ve babanın rab katında çok sevildiğini,bebeğe herkesin çok hürmet etmesi gerektiği bildirilmiş.(Herkes Meryem bebeğe de hürmet ede.) denilmiş.
Şu anda anne ve baba çok sevinçliler.Dün geceden beri uyku yok. Sevinç gözyaşları döküyorlar.

Rabbim çocuk isteyen ,bekleyen tüm kardeşlerimize bu sevinci yaşatsın.Hepinizi çok seviyorum.

topiğimiz:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...izin-uzerinizde-ne-sikinti-varsa-alir.881476/
Ne kadar güzel bir haber çok mutlu oldum okurken:-)
Bende yarın 41inci meryem suresini tamamlıyacağim inşaAllah mübarek cuma gününde. Tabi bu okumaya başladığımda pco olduğumu vede rahimimde hamileliğe mani olabilecek bir parça olduğunu gördü doktorum.bi kaç gün önce o parçayı aldılar. İnşaAllah Rabbim en kısa zamanda nasib eder. Lütfen mesajımı okuyanlardan hayırlı imanlı ve sağlıklı evlat için dua etmelerini istiyorum. Allah razı olsun

totem yapacağım ya ben de hamile olmasam da hamiş takvimi mi yapsam nasıl yapılıyor takvim ?

Merhaba kızlar.
Dünden beri tüm sayfaları okudum.
Şuan hamile olanların hepsini tebrik ediyorum.
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.
Ben de başladım meryem suresi okumaya.
Bugün 3. suremi okuyacağım, çok inanıyorum olacağına.
Allah hepimize nasip eder inşallah.

X