Meryem suresi okuyup hamile kalmak

Allpinim benim anladigim kadariyla 41 gün boyunca

meryem suresi bir kere okunuyor....ve adet oldugun sürecede misal annen veya yengen okuyabilir....

yanlis ise lütfen bilgisi olan Allah rizasi icin düzeltsin...

meryem suresi bir kere okunuyor....ve adet oldugun sürecede misal annen veya yengen okuyabilir....

keskeeee annemm olsaydiii yanimdaaaaa melegim bedenen yanimda degil goremiyorum kokusunu icime cekemiyorummm ama hissediyorum etrafimda yanimda oldugunu

merhaba kızlar, ben de geçen ay başlamıştım okumaya ama 41 gün devam edemedim. şimdi hamile kalanları duyunca aşka geldim tekrar okumaya başlayacağım inşallah.
evet kızlar 41 gün okunacak ve 58. ayet secde ayeti, onu da okuduktan sonra yapacaksınız. tilavet secdesinin nasıl yapılacağını arkadaş önceki sayfada yazmış. anlamadığınız bir yer varsa yardımcı olabilirim, bu konular hakkında az çok bilgi sahibiyim..Rabbim hepimize tez zamanda hayırlı evlatlar versin inşallah.
güzel sonuç alanlar buraya yazsın ki bize umut olsunlar

merhaba arkadaşlar
topici görüp bende aranıza katılmak istedim.
rabbim inşallah en kısa zamanda bizlerede bu güzel duyguyu tattırır.
beyazlım canım yazdıklarını takip ediyorum ve eminim hepimiz aynı duyguları paylaşıyoruz yalnız değilsin.

meryem suresini daha önce ben babanneme okutmuştum 41 gün ben arapça bilmediğim için,fakat karar verdim bugün bende başlıyorum okumaya.benimle başlamak isteyen olursa birbirimize destek olalım.rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah.tez zamanda hepimize eli ayağı düzgün hayırlı sağlıklı sıhhatli ömürlü evlatlar nasip etsin inşallah. AMİN...hep beraber amin diyelim dualarımıza.
diliyorum ki bu duayı görüp okumayı düşünen,okumaya başlayan ve okumuş olan herkesin dualarını tez zamanda kabul edip gerçekleştirsin yüce rabbim.AMİN...

Son düzenleme:
kızlar ben şimdi okumaya başlıyorum inşallah allahım kabul ederse...
rabbim hepimizin dualarını kabul etsin
kimseyi evlat hasretiyle sınamasın inşallah
AMİİİİİNNNNN

Son düzenleme:
ben varım kızlar
ocak ayında başladım şubatta bitti işte, regl iken arkadaslarımdan rica ettim, mayısta hamile kaldım, yer gök dua ile,
allah tez zamanda isteyen herekse nasip etsin inşallah

bu arada arapça bilmediğimden dolayı, netten indirdim okunuşunu, kulaklıkla dinlerken aynı anda türkçesinden bende eşlik ettim

Son düzenleme:
kızlar ben doğumuma saatler kala meryem suresini okumuştum ve çok şükür kolay doğum yapmıştım bence bu duanın etksi vardı rabbime şükürler olsun her ne dua olursa olsun canı gönülden edildikten ve Allah izin verdikten sonra hemen oluverir
inşallah bu dua yüzüsuyu hürmetine dilekleriniz gerçekleşir

yeni birşey öğrendim:

İnşirah Suresi:

Bismillahirrahmanirrahim.

Elem neşrahleke sadrak.Ve veda’na anke vizrak ellezi engada zahrak.Ve refa’na leke zikrak.Feinne mea’l-usri yüsra.İnne mea’l-usri yüsra.Feiza ferağte fe’nsab ve ila Rabbike fergab.

“biz senin için(mutluluğu) gögsünü açmadıkmı?.Senden yükünü indirmedikmi? O senin sırtını ezen yükü.Senin şanını yüceltmedik mi?.Demek ki zorlukla beraber bir kolaylık vardır.Evet,zorlukla beraber bir kolaylık vardır.O halde boş kaldın mı yine kalk(başka bir iş ve ibadetle)yorul.Ancak Rabbine yönel”

Dilek için ;2 rekat hacet namazi kil Besmele ile 152 kere elem neşrah leke sadrak süresini oku muradini iste gece yarisindan sonra okunması makbuldür.

yapmanızı tavsiye ederim arkadşlar,bende yeni öğrendim ,dün gece yaptım inşallah rabbim kabul etsin,bu gece ve yarında yapmayı düşünüyorum.tv bir hocadan duydum okumak çok faydalıymış her fırsatta okumaya başladım.rabbim büyüktür belki bu kadar kısa bir süre vesilemiz olur...

kızlar gezinirken dikkatimi çekti hamilelik için uğraştığım günler aklıma geldi 1,5 yaşında oğum var bende salatı tefriciye okudum daha bitirmeden hamile kalmıştım vede beraberinde meryem suresini dinledim hergün netten..Allah büyük kızlar dua önemli..

Amin canim..Allah dualarimizi kabul etsin....

Ama ben 58. Kisimdan sonra anlamadim tam ne yapilacagi...

Dualarimizi edelim bol bol...cocuk icin ama ruh sagligimiz icinde bu sure zarfinda...Allaha siginirsak baska birseye gerek yok...o bizi bizden daha iyi biliyor....kurban oldugum Allahim bunca can butun dunya senin rizanla donuyor...sen bize saglikli imanli evlatlar ver.....senin yolunda yuruyen sadik kullar kil meleklerimizi....Amin

Arkadaslar Allah sizden binlerce razi olsun...gelip guzel paylasim yapip bize Yuce Yaradandan buyuklugunu sizlerin ve yavrularinizin uzerinde nasil etkili kildigini.....Allah yavrularinizi size bagislasin hayirli evlat kilsin...Amin

keskeeee annemm olsaydiii yanimdaaaaa melegim bedenen yanimda degil goremiyorum kokusunu icime cekemiyorummm ama hissediyorum etrafimda yanimda oldugunu

Alppinim annecigin turkiyede mi?

Canim az once Assosyal arkadasimizada sordum...anlamadim ben tilavet secdesi nasil oluyo diye?

merhaba arkadalra, bende nasipse bu akşam başlıycam meryem suresine.tilaet secdesini ayrıntılı yazmış arkdaş Allah razı olsun. 58. ayetten sonra yapılacak anladığım kadar daha sonra devam edilerek bitirilecek.. inşlhh

Bende Ali imran suresi 38.ayetindeki Hz. Zekeriyya Peygamberin duasını okuyarak hamile kaldım. Namazlarımdan sonra dualarımda 3er kez okudum. Ayetin anlamı;
Orada Zekeriya Rabbine dua etti: “Rabbim, bana Katından tertemiz bir soy armağan et. Doğrusu Sen, duaları işitensin” dedi. Rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inşAllah..

AMİİİİİİİNNN canım inşallah allah gönlümüze göre versin dualarımız kabul olsun inşallah...

canım benim secde 58. ayette,eğer istersen 58. ayete kadar okuyup sonra secdeyi yaparsın sonrada okumaya devam edersin..yada sureyi okumayı bitirdikten sonrada yapabilirsin.
ben öyle yapıyorum.okuyorum sonra secdeyi yapıyorum.

bende başlıcam arkadaşlar bu arada yusuf suresi de 7 gün ard arda oku demişlerdi Rabbim isteyen herkese nasip etsin arkadaşlar bende çok istiyorummm hayırlısı inş

Tamam canim cok sagol

Yakinda yavrularimiz Insallah bizimle

bende başlıcam arkadaşlar bu arada yusuf suresi de 7 gün ard arda oku demişlerdi Rabbim isteyen herkese nasip etsin arkadaşlar bende çok istiyorummm hayırlısı inş

şimdiden allah kabul etsin canım
bu yusuf süresini daha ayrıntılı yazabilirmisin acaba??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…