Meryem suresi okuyup hamile kalmak

evet gülüm meryem suresinin hepsini okuyoruz.Allah kabul etsin

Kızlar Meryem süresini okuduğum 23. gün hamile olduğumu öğrendim :) Bugün de kalp atışlarını gördük bebeğimin :) Allah isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin benim de tamamına erdirsin inşallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ayyy canım darısı başımızasenin sorunun neydi ve ne kadar zamndr tedavi oluyrdn???bi de meryem suresini detaylı anlatsan ne kadar nasıl okuyacaz????

Kızlar merhaba bende aranıza yeni katıldım.Meryem suresini hep duyuyorum ama yapmamıştım taki yakın arkadaşım bire bir yaşayana kadar arkadaşımın iki tüpüde tıkalı doktorlar kesinlikle kendiliğinden çocuğun olmaz anca tüp bebek demişti oda meryem suresini okuyordu birtirdikten sonraki ay hamile kaldı kendiliğinden doktoru bile şaşırdı.Bende başladım 36. Günüm Rabbim hepimizin bebeğini kucağına almayı nasib etsin.Hepinize Hayırlı Ramazanlar bu arada bir tavsiye oruçluyken hurmaya okuyup o hurmayla orucunuzu açın Rabbim kabul etsin 🙏

canım ben de başlayacam ama tam olarak bilmiyorum nasıl yapacam:26: günde kaç tane okuyacaz? ve kaç gün okuyacaz?41 gün diye duymuştum ama adet olursam arada nasıl olacak?lütfen bilgilendirir misin???

canım ben de başlayacam ama tam olarak bilmiyorum nasıl yapacam:26: günde kaç tane okuyacaz? ve kaç gün okuyacaz?41 gün diye duymuştum ama adet olursam arada nasıl olacak?lütfen bilgilendirir misin???

Canım günde 1 kere okuyorsun ve 41 gün devam ediyorsun ben adet olduğumda annem okudu eğer varsa seninde okuyacak kimsen söyle yoksa bana söyle okurum ben ne olucak hepimizin duası bir

Canım günde 1 kere okuyorsun ve 41 gün devam ediyorsun ben adet olduğumda annem okudu eğer varsa seninde okuyacak kimsen söyle yoksa bana söyle okurum ben ne olucak hepimizin duası bir
şimdi ben 10 gün sonra adet olucam buyuk ihtimal.önümüzdeki ay okurum.çok tşk ederimcanım ben adet olduğumda eşim okusa olur mu ki????sana zahmet vermem düşünmn bile beni o kadar mutlu etti kirabbim inş en kısa zamanda bebeğini buluşturur sennle.amin...

Olur tabi eşin okuyabilir.Amin hepimizin kucağına almayı nasib eder inşaAllah 🙏🙏🙏

Olur tabi eşin okuyabilir.Amin hepimizin kucağına almayı nasib eder inşaAllah 🙏🙏🙏
canım peki 41 tamamladktan sonra dileğimzi Rabbimzden istcz btti mi?yani suya falan öfleyip içme vs. olmuyor mu?

canım peki 41 tamamladktan sonra dileğimzi Rabbimzden istcz btti mi?yani suya falan öfleyip içme vs. olmuyor mu?

Canım her gün suya okuyup içenler var mesela şimdi ramazandayız hurmaya oku onunla aç iftarını ben okumaya başlamadan önce dileğimi söylüyorum elimi karnıma tutup okuyorum.Birde tilavet secdesi var her okuduğunda yapman gerek internetten bak onada

çok tşk ederim...Rabbim inş bu ay yavrunla müjdeler seni....

çok tşk ederim...Rabbim inş bu ay yavrunla müjdeler seni....

Аmin canım seni ve tüm isteyenleride kavuştursun inşaAllah dediğimi unutma bu bir yük olmaz aksine katkım olursa sevinirim okıyacak kimseyi bulamazsan bana söyle olurmu Rabbim şimdiden kabul etsin.😘😘😘

bende musait olursam okuyabılırım..ihtıyacınız olursa mesaj atın..allahım isteyen herkese hayırlı evlatlar nasıp etsın...

ayyy bitanem çok sağol.ALLAH güzel gönlüne göre versin inş.canım ben selat-ı tefriciye okuyorum bu ay.bayramdan sonrada anneme gidecem ve okullar açılına kadar annemde kalacam.ancak okullar açıldığında evime dönecem o, o zaman okuyacam inş. tamam ihtiyacım olursa yazarım sana .çok çok çok tşk edrim

Merhaba hanimlar. Ben yeniyim. Meryem suresi okuyorum belli bir suredir turkcesinden. Calistigim icin aksamlari zor vakit buluyorum. adetimde okuyacak kimse bulamadim. Esim de bir gun okudu, uzun oldugu icin daha okumadi. Yeniden basladim ben de. Bir sonraki adet donemimde aranizdan bnm icin okuyacak biri olur mu Allah rizasi icin? Simdiden herkese tesekkurler

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…