Meryem suresi okuyup hamile kalmak

Ve zennûni iz zehebe mugâdıben fe zanne en len nakdire aleyhi fe nâdâ fiz zulumâti en lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn(zâlimîne).

Ve Zennûn (Yunus A.S), gadaba gelerek (öfkelenerek) gitmişti. Böylece ona muktedir olamayacağımızı (hükmedemeyeceğimizi) zannetti. Sonra karanlıklar içinde (şöyle) nida etti: “Senden başka İlâh yoktur. Sen Sübhan'sın (herşeyden münezzehsin). Muhakkak ki ben, zalimlerden oldum.”
ilişkiye girmeden önce erkek 3 defa okur ve ALLAH ın izniyle çocuğu olur.( ben bunu bir topikte görmüştüm kızlar denemekte fayda var)
BİZ HENÜZ BUNU YAPMADIK AMA BUNUDA YAPCAK EŞİM YENİ ÖĞRENDİM PAYLAŞMAK İSTEDİM:KK49::KK49::KK49:

Son düzenleme:
Bir arkadaşımın hormonları bitikti doktor hamile kalman imkansız diyordu. Almanyada yaşıyordu. Bizde ailesiyle arkadaşımızın haberi olmadan arkadaşımızın yaşı kadar meryem suresi okuduk. Sonra bir gün duydukki hamile.. Rabbim nelere kadir...

Ve zennûni iz zehebe mugâdıben fe zanne en len nakdire aleyhi fe nâdâ fiz zulumâti en lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn(zâlimîne).

Ve Zennûn (Yunus A.S), gadaba gelerek (öfkelenerek) gitmişti. Böylece ona muktedir olamayacağımızı (hükmedemeyeceğimizi) zannetti. Sonra karanlıklar içinde (şöyle) nida etti: “Senden başka İlâh yoktur. Sen Sübhan'sın (herşeyden münezzehsin). Muhakkak ki ben, zalimlerden oldum.”
ilişkiye girmeden önce erkek 3 defa okur ve ALLAH ın izniyle çocuğu olur.( ben bunu bir topikte görmüştüm kızlar denemekte fayda var)
BİZ HENÜZ BUNU YAPMADIK AMA BUNUDA YAPCAK EŞİM YENİ ÖĞRENDİM PAYLAŞMAK İSTEDİM:KK49::KK49::KK49:

Bu güzel dua ve bilgi için teşekkürler arkadaşım Allah razı olsun bizede bir vesile olsun inşAllah...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu güzel dua ve bilgi için teşekkürler arkadaşım Allah razı olsun bizede bir vesile olsun inşAllah...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

senden de ALLAH razı olsun canım. inşALLAH bu dualar bebişlerimizin olmasına vesile olur inşALLAH...

Bende okumaya başladım bitmeden hamile kaldığımı öğrendim yalnız bir akrabam da benim için okumaya başlamıştı o bitirmişti. Bu gün 41. günüm ve son gün okuyacağım. Deneyin bence. Dua önemli

merhaba kızlar, ben de geçen ay başlamıştım okumaya ama 41 gün devam edemedim. şimdi hamile kalanları duyunca aşka geldim:KK16: tekrar okumaya başlayacağım inşallah.
evet kızlar 41 gün okunacak ve 58. ayet secde ayeti, onu da okuduktan sonra yapacaksınız. tilavet secdesinin nasıl yapılacağını arkadaş önceki sayfada yazmış. anlamadığınız bir yer varsa yardımcı olabilirim, bu konular hakkında az çok bilgi sahibiyim..Rabbim hepimize tez zamanda hayırlı evlatlar versin inşallah.
güzel sonuç alanlar buraya yazsın ki bize umut olsunlar:emir_bebek:

merhaba,

Meryem süresi nasıl okunacak namazda mı nasıl olacak ben bilmiyorum formu okudum ama anlamadım.
tilavet secdesi kaç gün yapıalacak detaylı yazabilir misin

merhaba kızlar tilavet secdesinin nasıl olduğunu netten araştırıp buldum ama Meryem suresinin hepsini mi okuyoruz yoksa belli ayetlerimi okuyoruz nasıl oluyor lütfen yardım edin. hiçbir sorunumuz olmamasına rağmen hamile kalamıyorum allah heimize nasip etsin inşallah.

gec olmadı gülüm Allah razı olsun ramazanda baslıycam insallah okumaya

rabbim kabul eylesin tilavet secdesini yapmayı unutma birde sahura kalkınca teheccüt namazını kıl ve ardından saffat suresinin 100. ayetini oku
Rabbi heb lî mines sâlihîn(sâlihîne).
anlamı
Rabbim, bana salihlerden (evlâtlar) bağışla. aminnnn
bunu oku canım rabbim kabul etsin

Son düzenleme:
rabbim kabul eylesin tilavet secdesini yapmayı unutma birde sahura kalkınca teheccüt namazını kıl ve ardından saffat suresinin 100. ayetini oku
Rabbi heb lî mines sâlihîn(sâlihîne).
anlamı
Rabbim, bana salihlerden (evlâtlar) bağışla. aminnnn
bunu oku canım rabbim kabul etsin

amin Allah razı olsun gülüm adet oldum sükür ramazana denk gelmiycek ...41 gün yapıcam insallah dediklerini

X