Meryem suresi okuyorum hamile kalmak isteyenler için ❤️

Meryem suresini kaç tane okuyorsunuz?
Okuduğunuz başka hangi dualar/sureler vardı?
herkese 1 tane okuyorum birkişi icin kendisi 41 tane okuması tavsiye ediliyor Zekeriyya as İbrahim as çocuk için duaları var başta onları 4444 Tefriciye yasini şerif 313 Ayetel Kürsi 313 Fatiha yunus as duası hacet için okunan bildiğimiz tüm duaları okuduk

Selamün aleyküm daha önce buralarda çok dualar topladım bebeğim icin elhamdülillah Rabbim lutfetti bir oğlum oldu şimdi bende bu yolda çabalayan kardeşlerim için Meryem suresi okumak istiyorum
İsminizi yazmanız yeterli 🌹
Maşallah canım Rabbim yavruna sağlıklı hayırlı uzun ömürler versin inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 ne güzel kalbin var konu başlığın dikkatimi çekti baktım ve şu yazdığın yazı ile içim titredi inan duygulandım. Rabbime şükürler olsun ki böyle güzel insanlar var bu dünyada. Rabbim okuduğun herkesin anne olmasını nasip etsin inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Maşallah canım Rabbim yavruna sağlıklı hayırlı uzun ömürler versin inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 ne güzel kalbin var konu başlığın dikkatimi çekti baktım ve şu yazdığın yazı ile içim titredi inan duygulandım. Rabbime şükürler olsun ki böyle güzel insanlar var bu dünyada. Rabbim okuduğun herkesin anne olmasını nasip etsin inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Amin Rabbim yürekten isteyen hakeden herkese anne olmayı nasip etsin ❣️

X