Meryem suresi okuyorum hamile kalmak isteyenler için ❤️

Selamün aleyküm daha önce buralarda çok dualar topladım bebeğim icin elhamdülillah Rabbim lutfetti bir oğlum oldu şimdi bende bu yolda çabalayan kardeşlerim için Meryem suresi okumak istiyorum
İsminizi yazmanız yeterli 🌹
Ya ne kadar güzel bı kalbiniz var.🌸 Rabbim size evladiniza sağlık versin🤲 adım filiz benim içinde okurrmusunuz.🌺

Nasıl güzel bir kalbiniz var ❤️ Allah sizlere evladınıza sağlıklı mutlu huzurlu bir ömür nasip etsin 💐 Dualarınızı kabul eylesin 🙏🏻 İnşallah bizlere de Rabbim en yakın zamanda müjdeli haberler almayı nasip eder. Adım Nilay. Şimdiden nefesinize sağlık ❤️❤️❤️
Amin Allah razı olsun ❤️ okudum
Rabbim göz aydınlığı olacak evlatlar nasip etsin ❣️

Bu bizim meryem suresi grubumuz burdaki arkadaslarim icin okursan hic hayir demem 😍🙈Allah razi olsun

Allah sizden razı olsun ne güzel bir düşünce bana da okur musunuz ismim Feyza ☺🌼
Cümlemizden razı olsun
okudum Rabbim göz aydınlığı olacak evlatlar nasip etsin ❣️
Allah sizden razı olsun ne güzel bir düşünce bana da okur musunuz ismim Feyza ☺🌼
cumlemizden ❤️ okudum Rabbim göz aydınlığı olacak evlatlar nasip etsin ❣️

Bu bizim meryem suresi grubumuz burdaki arkadaslarim icin okursan hic hayir demem 😍🙈Allah razi olsun
cumlemizden razı olsun okurum insAllah yarın 😊

Selamün aleyküm daha önce buralarda çok dualar topladım bebeğim icin elhamdülillah Rabbim lutfetti bir oğlum oldu şimdi bende bu yolda çabalayan kardeşlerim için Meryem suresi okumak istiyorum
İsminizi yazmanız yeterli 🌹
Merhaba canim benim ki cigdm simdiden Agzina saglik. Allah butun herkese nasip eylesin.

X