Meryem süresi ile gebelik

Coksukurbugunume

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2022
2.587
1.341
Kızlar selamlar
Ülkemizin başı sağ olsun Allah yardımcımız olsun
Bir sorum olacak çocuk istiyoruz yıllardır 41 tane Meryem Süresi okunmalı diye bir yazıya denk geldim deneyen var mi?
Günde mi 41 tane okuyacağız nasıl yapmam lazım?

Ben dağıtmıştım 41 kişiye birer tane

İsterseniz beraber okumaya başlayalım ben 41 gün günde 1 okunucak diye biliyorum tilavet secdelerini de yapmak suretiyle . Buradan birbirimize destek çıkarak okuyabiliriz

İsterseniz beraber okumaya başlayalım ben 41 gün günde 1 okunucak diye biliyorum tilavet secdelerini de yapmak suretiyle . Buradan birbirimize destek çıkarak okuyabiliriz
Ben 22 şubatta başladım insallah Allah’ın izni ile olur ve 4.5 yıllık hasret son bulur aminnn
Çok araştırdım günde 1 tane tam 41 gün tilavet secdeleri ile yapılacakmış

Ben 22 şubatta başladım insallah Allah’ın izni ile olur ve 4.5 yıllık hasret son bulur aminnn
Çok araştırdım günde 1 tane tam 41 gün tilavet secdeleri ile yapılacakmış
Aynen canım beraber yapalım birbirinize destek olalım o zaman bende bu gün başlamayı düşünüyorum. Regl olursam da eşime devam ettiririm

Böyle şeylere inanmayın lütfen, hurafe.Sure okumakla nasıl hamile kalabilirsiniz ki ?
Dünya ayet üstüne dünya dua ustune
Söyle düşünün değerli dostum mesela bir sey istiyorsunuz Allahım bana bunu nasip et diyorsunuz onu da demeyin o zaman o da mı hurafe?
İnsallah da demeyin amin de demeyin o zaman mantık aynı mantık

Dua etmekle şu sureye şu iyi gelir demek farklı şeyler, Kur'an okumak, anlamak için var olan bir kitap.Kuran mantığına göre de sen elinden gelen her şeyi yapar sonrasında dua edersin.Dua da içinden nasıl geliyorsa.Sayılarla yapılan şeyler hurafe.Buna da hurafe demeyelim mi ? Şu sayıda şunu oku demek hurafe.Ve uzmanı olduğum konu bu.O yüzden bu yorumu yapıyorum.

İlahiyat mezunu musunuz?
zira uzmanı olduğunuz konudaki vasfınızı merak ettim.

Meryem suresinin içeriği nedir ne için okunur biliyor musunuz?
Namaz kıldığımızda neden tespihler var çekmemiz gereken sayılar var?
Subhanallah elhamdulillah Allahüekber çekiyoruz mesela her namaz sonrası bunların sayıları neye göre belirlenmiş?
Zira bi sayı yok ise yüzyıllardır heeeerrkes yanlış biliyor ve kimse düzeltmiyor bir tek doğru sizde mi var?

Zikrin surelerin izmi azamın sayısı vardır...Çünkü kapıların farklı anahtarları vardır..İçten yapılan hayrımıza olan duaların elbet kabul olucağına inanarak ellerimizi açmalıyız Rabbimize..

Evet bende bunu biliyorum sayılar rakamlar…
Başladım okumaya tilavet secdesi ile birlikte Allah kabul eder insallah isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın rabbim

Sadece moral bozmak için boş boş konuşuyosunuz. Herkezin inancından size ne . Siz öyle biliyorsanız öyle yapın. Bu konu ne için açılmış siz ne diyosunuz yardımcı olmayacaksınız yorum da yapmayın bari. Rabbim kimseyi evlat hasretiyle sınamasın sizi de sınamamış ki böyle boş konuşabiliyorsunuz

Ben her gün bir tane, okuyamadım günler de anneme okutup 41e tamamlamıştım. O ay adet oldum sonra tekrar başladım ve daha bitmeden hamile olduğumu öğrendim Allah'a sığınmak kadar güzel bi şey yok bence
Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin canım sen nasıl okudun tilavet secdelerini birer birer mi yaptın

İnşallah ederim tabiiki. Ben de çok zor zamanlar geçirdim neredeyse 2 yıl olacaktı. Kolaylığıyla hayırlısıyla görelim hamileliğini
Amin canım inşallah . Bu gün bi yakınımdan 40 gün teheccüt namazına kalkma önerisi aldım onu da yapıcam Allah'ın izniyle bu gün başladım bende hemde yatmadan önce yasini şerif okuyucam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…