Meryem Sûresi ("2019 Bekle Bizi" Son Liste)

Ayy hadi bakalım kuzu hayırlı haberlerini alırız inşallah

Insallah kuzum yaa emeklerimin karsiligini alirim umarim Rabbim buyuk dua ediyrm hayirliisi insallah zamanidir ve nasip olur..sen napiysn kuzumm bu yeni surumde takvimlerinizde kalkmis goremiyrm ne kdr kaldi bebis nasil
İnşallah kuzum benimm
Bende iyiyim, günler hızlı geçiyor valla.
33 haftalık olduk biz. Bakalım erken gelmeye kalkmazsa 1 ay falan kaldı kuzu doğuma

İnşallah kuzum benimm
Bende iyiyim, günler hızlı geçiyor valla.
33 haftalık olduk biz. Bakalım erken gelmeye kalkmazsa 1 ay falan kaldı kuzu doğuma
Ay kuzummm masallah sizee saglikla al kucagina bitanemmm insallahh uras pasa dursun azcik daha yerinde uzmesin annesini :) totosuna yer yksa bi iki tane :) saglikla gelsin insallah kuzumm saglikla al kucagina Rabbim anali babali buyutmeyi nasip etsn insallah

Amin kuzum. İnşallah sağlıklıca gelir
Heyecan var mı sende az kalmış transfere?

Amin kuzum. İnşallah sağlıklıca gelir
Heyecan var mı sende az kalmış transfere?
Kuzumm heyecan olmazmi var vala.. yarin belli olucak gunu muhtemelem sali demisti dr onun muhtemelleri tutuyr :) heyecan var ama ignelerden usandim sanki..cunku bn ck korkardm igneden bu tedavidede hersey igneli ..bakalim Rabbim guzel sonuclar almayi nasip etsn insallah

İnşallah canımm
Evlat için herşeye katlanıyoruz valla, aman sonu güzel olsun da bu şeyler unutulup gidiyor İnan ki.
Haber vermeyi unutma bizede kesinleştiğinde

İnşallah canımm
Evlat için herşeye katlanıyoruz valla, aman sonu güzel olsun da bu şeyler unutulup gidiyor İnan ki.
Haber vermeyi unutma bizede kesinleştiğinde
Aynn vala sonu guzellik olsunda morluklar acilar gelir gecer hayirlisi bakalimm..ay vermemmi canisi yaa kimseye soyleyemediklerimizi paylasiyrz burda bnm bir ailem bi de bi arkadasm biliyr baska kimse bilmiyo diger ailem sizsiniz zatn

Aynn vala sonu guzellik olsunda morluklar acilar gelir gecer hayirlisi bakalimm..ay vermemmi canisi yaa kimseye soyleyemediklerimizi paylasiyrz burda bnm bir ailem bi de bi arkadasm biliyr baska kimse bilmiyo diger ailem sizsiniz zatn

KuZummm hayırlı olsun toplanmış yumurtalar inşaallah Rabbim mükafatını kat be kat versin haberdar et beni de

Kız bu ne bana bildirim gelmiyor

R4bi4 canım beni listeden çıkarır mısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…