Gebeliğe Hazırlık Meryem ana otu hamile kalmak icin faydasini goren varmi ? Bide bunu deniyek .

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar meryem süresini kendimiz okusak oluyor mu
Cnm bi yerde okudum bn kndin 41 gun her gun 1 tane okuyosun adetliyken esine yada senin yerine birine okutturabiliosun.
2. Duydugumsa 41 ayri kisi toplayim her kisi 1 tane okuyomus bn duayi topladim simdi kndim okuyorum her gun bi tane

Cnm bi yerde okudum bn kndin 41 gun her gun 1 tane okuyosun adetliyken esine yada senin yerine birine okutturabiliosun.
2. Duydugumsa 41 ayri kisi toplayim her kisi 1 tane okuyomus bn duayi topladim simdi kndim okuyorum her gun bi tane
Anladım canım bakalım bı onu da deneyeyim istiyorum nasip kısmet artık

Canim denedin mi

Canım nasıl suda bekleticez yani bir tane meyrem ana otunu surahiye koyup 1 gece bekletim o su bitene kadar mı içicem yoksa hergün yenisini mi yapcam tam nasıl yapcağımı anlamadım

Canım nasıl suda bekleticez yani bir tane meyrem ana otunu surahiye koyup 1 gece bekletim o su bitene kadar mı içicem yoksa hergün yenisini mi yapcam tam nasıl yapcağımı anlamadım
walla migden kaldirirsa anlatayim kucuk bi parcayo gogusunde sakla kalan buyuk kismi geceden suya koy sabah cikar ac karnina sabah aksam esinle ic 41 gun de sureyi oku tabi en basta 3 kere otun uzerine arapca meryem suresi okuman lazim dierlerini yazdim zaten insallah tutar cnm

denedim olmadi nasip
Allahdan umit kesilmez kuzum baska birsey vesile olucaktır belki sen elinden geleni yaomissin inanafak gerisi allahin takdiri. Bende yapicam adetim gelsin bittigi gibi. Bende gerisini allaha birakicam nasio eder hepimize bir gun insallah

peki canım surahiden çıkardığım meyrem ana otunu gene kullanabilir miyim yoksa her seferinde yenimi surahiye koymam lazım bir surahi su bitene kadar hepsini mi içim yoksa sadece sabah akşam bir bardak mı içim o kısmını anlayamadım

Allahdan umit kesilmez kuzum baska birsey vesile olucaktır belki sen elinden geleni yaomissin inanafak gerisi allahin takdiri. Bende yapicam adetim gelsin bittigi gibi. Bende gerisini allaha birakicam nasio eder hepimize bir gun insallah
amin cnm insallah öle tabi dua ediorum nasip hersey insallah tutar senin

cnm bi kac kerde okudum bazilari kullaniyo ayni bitkiyi bazilari atiyomus ama bildigim kadariyla her surahiye koydugunda ayni etki edio özelligi bu bn atmadim tekrar kullanabilirsin. surahi bitene kadar sabah aksam sen ve esin icicek bu suyu ama bi tahtik su disarda durunca ikinci gunu kokuyo cok kotu oyuzden dolaba koy kokmaz belki.

Teşekkür ederim canım

Kesinlikle işin ehli birine meryem, yasin okutun sofi olursa daha iyi olur. 41 gun değil ama 41 yasin 41 meryem okudular bana hamileyim
Çok tebrikler ne güzel bende 15gun oldu Meryem suresine başlayalı şuan regliyim biter bitmez Meryem Ana otu yapicam insaAllah bide bunu deniyek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…