Merhabalar Arkadaşlar.yakinda Doğum Iznine Ayrilicam. Beni Aydinlatirsaniz Sevinirim

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
Merhabalar şeker anne ve anne adayları.Yakında doğum iznine ayrılıcam .Son temmuz atamalarındaki 4-B kadrosundayım.Fakat doğum izni esnasında biz 4-B liolup ssk ya bağlı olanların maaşında kesinti oluyormuş doğru mu?.Oluyorsa bu kesinti çok oluyor mu:Ben sigorta ya bağlı çalışıyorum. Maaşım 800.acaba kesintiden sonra nekadar olur?
Bu konuda beni aydınlatırsanız çok sevinirim.Teşekürler.

• Konu Sahibi EU2
kesinti olduğunu ilk defa duydum cnm. bende seninle aynı kadrodayım. ssk olarak sadece maaş almıyorsun sskdan paranı alıyorsun diye biliyorum. kurumunun verdiği artı para varsa belki onu vermezler. sen yinede kurumunla konuş bunu her kurumun farklı oluyor. biz mesela artı para alıyoruz başka kurumlarda bu ücret düşük. ssk devreye girdiği zaman işler karışıyor izin günleri bile farklı. hayırlısıyla bebişine kucağına almanı dilerim. bu ücret olaylarını kafana takma nasip ne kadarsa o kadar alırsın ama iyi araştır bazen hata yapılabiliniyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…