merhaba

baypipo

annesinin birtanesi
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2009
946
0
merhaba, sitenizden Palm Garden Gümbet Otel e baktım hoşuma gitti ama fiyatta önemli bizim için balayı için gideceğiz 24/07/2010 ve 31/07/2010 tarihleri arasındaki fiyatını bana çıkartırmısınız birde nasıl memnun kalırmıyız ?
başka önerebiliceğiniz geceliği 110 tl yi geçmeyecek oteller önerirseniz sevinirim bodrum yada marmaris farketmez şimdiden tşk ederim

Merhaba baypipo;

Palm Garden Gümbet Otel misafirlerimiz tarafından Bodrum Gümbet'te beğenilen ve tercih edilen tesisimizdir. Tesisisin merkeze yakınlığı hizmet kalitesi olarak tercih sebebidir.Aşağıda size fiyatlandırmasını 27/07 - 31 /07 olarak
7 gece konaklama için geçerli nakit fiyatlarıdır.Fiyatlar şuan için geçerli olup tesislerin doluluk oranlarına göre gün içerisinde revize edilebilmektedir.

Palm Garden Gümbet Otel: 1.417.5 TL

Bu tesisi dışında size önerebileceğim tesisler şu şekildedir;

Golden Beach Otel: 1.547 TL

Cesars Resort Hotel Bodrum: 1.400 TL

Miraluna Club Otel: 1.386 TL

Royal Palm Area Otel: 1.183 TL

Tur on9 ailesi olarak size şimdiden mutluluklar dileriz.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Merhaba baypipo;

Palm Garden Gümbet Otel misafirlerimiz tarafından Bodrum Gümbet'te beğenilen ve tercih edilen tesisimizdir. Tesisisin merkeze yakınlığı hizmet kalitesi olarak tercih sebebidir.Aşağıda size fiyatlandırmasını 27/07 - 31 /07 olarak
7 gece konaklama için geçerli nakit fiyatlarıdır.Fiyatlar şuan için geçerli olup tesislerin doluluk oranlarına göre gün içerisinde revize edilebilmektedir.

Palm Garden Gümbet Otel: 1.417.5 TL

Bu tesisi dışında size önerebileceğim tesisler şu şekildedir;

Golden Beach Otel: 1.547 TL

Cesars Resort Hotel Bodrum: 1.400 TL

Miraluna Club Otel: 1.386 TL

Royal Palm Area Otel: 1.183 TL

Tur on9 ailesi olarak size şimdiden mutluluklar dileriz.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

tşk ediyorum verdiğiniz bilgiler için peki olduki gidemedik ödediğimiz parayı geri alabiliyormuyuz merak ettim

X