merhaba

dlruba

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2008
14
0
doktor hanım ben 5yıllık evlıyım eşimle kaçarak evlendık eşimin ailesi beni istemıyodu biz 5yıllırdır sureklı kavga edıyoruz ama son 1yıldır iyice koptuk bırbırımızden kayın valıdemlerle beraber yasıyoruz eşim ailesıne çok duşgun ve bı tanede kızım var ama mutlu degılım ben eşim benı arkadaslarımızın yanındada ailesinin yanındada çok aşalıyor ben neden boyle oluyor dıye sordugumda bu evlılıgın yurumedıgını soyluyor en ufak bışeyde parlıyor şuanda ben eşimi sevmedıgımı duşunuyorum aslında sıze okadar çok anlatıcagım şey varkı ama bu mumkun degıl cınselık hayatımızda yok o istemıyo sureklı ben suçlanıyorum ve benım delı oldugumu soyluyor ben evlılıgım için çok ugrastım ama eşim hıç ugrasmadı bıkere benı sevdıgını soyle dıyorum soylemıyor benı sevmedıgını duşunuyorum aramızdakı sevgıde saygıda bıttı ve ayrılırsam kızımızı vermıycegını soyluyor sizin fikirlerinize ihtıyacım var ban yardımcı olun ne yapıcagımı bılemıyorum ilginiz için teşekur ederım:1no2::

Merhaba dlruba Hanım, kızınızı size vermemek eşinize ait bir karar değil. Kızınız çok küçük olduğu için mahkeme zaten size verecektir. Herşeyden önce hukuki haklarınızı iyi tanıyın.
Bu durumda ayrılmayı düşünmeden önce mutlak bir evlilik danışmanına başvurarak, her ikinizin de evlilik içinde yaptığı yanlışları öğrenip onları düzeltme yoluna gitmelisiniz.
Sağlıkla,
Dr.phil. Meltem Kavcar Sırmalı
Online Terapi
Psikolog.gen.tr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…