Merhaba serklaj deneyimi olan hanımlar lütfen yardımcı olur musunuz?

umitvari

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2017
28
32
33
Merhaba arkadaşlar, ben geçen yıl Haziran'da erken doğum yaptım. 27. Haftamda suyum geldi. Sezaryen ile bebegim dünyaya geldi bir hafta yaşayabildi ve 8 ay sonra tekrar hamile kaldım. Şu an 19. Haftamdayim ve 11de serklaj yapıldı fakat 4 gündür idrara aşırı sık çıkmaya başladım. Alt tarafta bir basınç bir ağrı oluyor çok idrardan dolayı. Enfeksiyon çıkmadı ve dikişlerle alakalı herhangi problem görmedi bu haftaki kontrolümde doktorum. Fakat bu baskı hissi Serklajdan mi kaynaklı acaba deneyimli olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Rabbim bebeginizi saglikla kucaginiza almayi,hayirli ömürlü olmasini nasip etsin insallah

Sağol canım Rabbim seni de muvaffak etsin yok yerden sebep versin inşallah hepimize kucağımıza almak nasip etsin. Etkili olmadığı kaçıncı haftada anlaşıldı

Merhaba ben de 20. haftada serklaj yaptırdım. İdrara çok sık çıkma durumu bende de var, bildiğim kadarıyla idrarı tutmamak da gerekiyor mesanenin servikse baskı yapmaması için. Baskı hissi dönem dönem bende de oluyordu uzun süredir olmadı olduğu zaman uzanmak iyi geliyordu ayakta kalırsam baskı hissi oluşuyordu.

Ben de daha once 19 hhftadaaerken dogum basladi acil serklaj oldum 23 haftaya kadar anca dayandik dikise ragmen bebegimi kaybettim 2 yil sora hamile kalabildim suan da 14 haftalik gebyeim yeni serklaj oldum 2 gun oldu agrim oluyo idrara cok cikiyorum usyu bol icc enfeksiyon olmasin elma sirkesiyle haftada taharet yap nemli birakma

Merhaba bende sizinle benzer şeyler yaşadım hamileliğin 21. Haftasında serklaj oldum ama 35. Haftada suyum geldi sezeryanla oğlum dünyaya geldi ama malesef bir sonraki gün vefat etti yavrum. Neredeyse 4 ay olacak merak ettim sizin süreç nasıl devam etti bilgilendirirseniz sevinirim

Evet serklajdan dolayı oluyor bende de oluyor yani normal endişelenmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…