merhaba nıhayet bende hamişimm

KaRaBiBeR_06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2009
15
0
selam arkadaslar ben de uzun zamandır zıyaretcı olarak konularınızı takıp edıyor hamiş olanlara cok özenıyordum RABBİM bana da nasıp eder dıyordum :Saruboceq:
sonunda ben de :CüvCüv: henuz cok yeni 9 haftalık ama ıkı kere kanama yasadım :KK43: dınlenmeye devam.. ALLAH hayırlısıyla kavusmayı sıonuna kadar tamamlamayı nasıp eder ınş. :Saruboceq: ...

cnm bnm hayırlı uğurlu olsun inşallah güle güle bi hamilelik geçirmeni dilerim bnm konumu gördüysen bebeğime oy verırmısın cnm bnm

Tebrikler.rabbim sağlıcakla kucagına almayı nasip etsin .Darısı tüm bebek isteyenlerin başına inşallahh:Saruboceq:

aminn arkadaşlar inş tum hamile arkadaslar saglıklı bı hamılelık gecırır ve cocuklarını kucaklarına alabılırler....

Tebrik ederim.:sm_cool:
İnşallah sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın.yerimseniben
Darısı bizim başımıza.:Saruboceq:

Arkadaşlar merhaba aranıza katılalı biraz zaman geçti ama çok aktif olamıyorum.Bende 13 haftalık hamileyim Allah olmayan herkese en kısa zamanda nasip etsin.Herkese selamlar saygılar.

karabibercim tebrikler..Allah hayırlı etsin hamişliğini canım.bende yerleşme kanaması görmüştüm , dikkatli ol , iyi dinlen .

ne mutlu size tatlım.....babayıda senide tebrik ederim.. RABBıM sağlıkla kucaklamayıda nasib etsin inşallah....darısı tüm isteyenlerin başına...

canım tebrik ederim inş kucağınada alırsın bebişini sağlıklı hayırlı bi evlat olur inş

tebrik ederim canım Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiiinn:nazar:a.s...

X