merhaba cicişler ben geldim

M

muberra

Ziyaretçi
merhaba cicşler ben müberra 23 yaşındayım evli 1cocuk annesiyim
konya akşehirliyim ev hanımıyım
yeni arkadaşlık kurmayı severim esimi ve oglumu çok seviyorum
benimle derdinizi sorularınızı paylaşa bileceğiniz
bir dostum sizlerde beni buşekilde karşılarsanız
çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
mutluuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
olurummmmmmmmmmmmmmmm

cicişim sen ne tatlıymışsın böyle hoş geldin canım

Son düzenleyen: Moderatör:
cicişler ben müberra bende yeni katıldım yavaş yazabiliyorum daha acemiyim lutfen beni yalnız bırakmayın çooooookkk kotu olurummmmmm arkadaş arıyorum çok üzülürüm sonra--------------------------------------------------------------------------------
korkma cicişim seni kimse yalnız bırkmaz şımarık seniiii:eek:klava:

melitacim ben şımarık dobra konuşan cocuklarla cocuk :ecrin_bebek: büyüklerimle olgun düşünen fisfisfis içi dışı bir ALLAHIN KULUYUM merdaneyle:eek:klava: beni korkuttun beni böylemi yanlız bırakmıcan aşk olsun ne ümitlerle arkadaş arıyordum:1hug:şaka yaptım canım teşekkür ederim iltıfatların için

mesajı okuyunca ayy canıım hoşgeldindeyip öpmek istedim.
valla neden bilemedimŞeniz

melitacim ben şımarık dobra konuşan cocuklarla cocuk :ecrin_bebek: büyüklerimle olgun düşünen fisfisfis içi dışı bir ALLAHIN KULUYUM merdaneyle:eek:klava: beni korkuttun beni böylemi yanlız bırakmıcan aşk olsun ne ümitlerle arkadaş arıyordum:1hug:şaka yaptım canım teşekkür ederim iltıfatların için

:1hug:kalpler bir olsun müberra,cım fazla giremiyorum,bu aralar,kendine iyi bak:teselli:

melita cım bende fazla giremiyorum canım oglumla ilgilenmekten akşamları vakıt buldukca girmeye çalışıyorum daha önce belirtmiştim acemi olduğumu kendini tanıtırmısın

nerde başlayayım,1964 malatya doğumluyum.21 yıldır,evliyim.21 yıldırda,istanbulda,oturuyorum.çocuk maalesef olmadı,onun olması çabasını sürdürüyorum,kendimize ait işyerimiz var,eşimle birlikte çalışıyorum.hepsi bu mubera canıma.s.

RABBıM ıNŞAALLAH hayırlısıyla bir evlat lutfeder çünkü anneolmak dünyanın en büyük nimeti :enbuyukkk:

RABBİM İNŞAALLAH hayırlısıyla bir evlat lutfeder çünkü anneolmak dünyanın en büyük nimeti :enbuyukkk:

AMİN gamyoncuiremsu BEN sözlerini candan destekliyorum,kader ve alın yazısı başka birde tıp doktorlara güveniyorum,inanıyorum.çok teşekkür ederim müberra,iyi geceler,sevgiyle kal.:Saruboceq::emir_bebek:

X