merhaba arkadaşlar

bernavolkan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2009
6
0
39
:emir_bebek:ben yeni katılıyorum aranıza ve 6 haftalık hamileyim, doktorum iyi olduğunu solemesıne rağmen düşücek diye cok korkuyorum inanılmaz cok acıkıyorum yarım saatte bir acıkıyorum arkadaşlar sizce bu doğalmı yoksa beni abartıyorum bide canım herşeyi cekiyo
aşerme denilen sey böle bişeymidir.... valla ne yalan soyleyeyim bi yonden iyi oluyo eşim tarafından cok sımartılıyorum acaba ben her yılmı hamıle kalsam

canım hayırlı uğurlu olsun . aramıza hoşgeldin. ve allah sağlık sıhhatle kucağına almayı nasip etsin. düşecek diye korkma. pozitifi düşün öyle olsun . herhangi bir ağrın sızın şikayetin yoksa korkma . iştahının açılmasına çok şaşırdım. benim ve birçok arkadaşımızın o dönemde iştahı tamamen kapanıyor. bu senin için bir eksi değil aksine bir artı canım . tadını çıkar. doktorda kalp atışını duydunmu . duymadıysan duyunca bütün korkuların geçecek emin olabilirsin. tekrar hayırlı olsun. güzel haberlerini bekliyoruz .

tebrik ederim cnm
bulantıların başlamadan ye yiyebildiğin kadar sonra nasıl olsa yiyemiyorsun
evet hamile kalmak çok güzel
bende eşime diyorum her yıl hamile kalıcam diyekaydirigubbakcemile3

ne mutlu sana tatlım.. babayıda senide tebrik ederim.. sağlıkla kucakla inşallah bebeğini....:Saruboceq:

X