merhaba arkadaslar fotograf icin uzgunum ama acaba bu düşük mudur?

Kimse de görmek zorunda mıyız dememiş hayret..

Hanımefendi biz bu görüntüyü görmek zorunda mıyız? Kalkan midemizi oturtacak mısınız?
Hamileyim kusma hissi geldi
anlamadim? zaten ozur dilemisim devam etmeseydiniz bakmaya bilmedigim icin sormam gerekiyordu o yuzden yazdim rahatsiz ediyorsa cikmaniz yeterliydi konudan

anlamadim? zaten ozur dilemisim devam etmeseydiniz bakmaya bilmedigim icin sormam gerekiyordu o yuzden yazdim rahatsiz ediyorsa cikmaniz yeterliydi konudan
Yasak. Böyle görseller eklemek yasak. Hem akıl var fikir var sizin tahminizle 4-5 haftalık bir bebe nasıl bu kadar büyük olsun ? Hadi ölçek bilginiz yok beta değerlerinden bilirsin. Milyon kere konu açarsınız buraya milyon kere sorar bilgi alırsınız ama 0.08 i bilmezsiniz. Harikasınız gerçekten.

Tam anlamıyorum ama galiba evet 😞 Ay gözleri var Allahım ne büyüksün neler yaratıyorsun 🙏 nasıl hissettiniz gebeliğinizi biliyor muydunuz
Ne gözü ya. Kahve falı yorumlar gibi. Ona kalırsa tavşana da benziyor. 😐

Çok üzgünüm :KK43: ilk gebeliğiniz mi olacaktı . Dikkatsizlik mi yaptınız ağır falan mı kaldırdınız 😞
Sağlıklı bir gebelikse düşmez zaten. Ağır kaldırmasının şu aşamada olumsuz bir etkisi olmaz. Millet hamile kaldığını bilmeden neler yapıyor.

Kimse de görmek zorunda mıyız dememiş hayret..

Hanımefendi biz bu görüntüyü görmek zorunda mıyız? Kalkan midemizi oturtacak mısınız?
Hamileyim kusma hissi geldi
Ben şeyi anlamadım. O kan pıhtısını nasıl eline aldı, sıvamış bir de avucuna. 😵‍💫

Asla eleştiri kabul etmiyorsunuz asla.
Rahatsız edici görsel paylaşıp bir de üste çıkıyorsunuz.
okumadan tıklama sen de burası senin facebook duvarın değil isteyen istediğini paylaşır :-D
nefret ediyorum böyle faşist ve kafasız tiplerden.
başlık sahibine: ne olduğunu bilmiyorum ama normal bişey gibi görünmüyor

okumadan tıklama sen de burası senin facebook duvarın değil isteyen istediğini paylaşır :-D
nefret ediyorum böyle faşist ve kafasız tiplerden.
Hayır paylaşamaz aslında. Site kuralları gereği yasak. Direkt site yönetimi faşist işte böyle, neylersin.

Bence acil doktora gidin alttan muayene ederler. Bebek oluşumu felan olduysa da parça felan kalmıştır belki ona göre tedavi planı oluşturulur. İhmale gelmez

Yasak. Böyle görseller eklemek yasak. Hem akıl var fikir var sizin tahminizle 4-5 haftalık bir bebe nasıl bu kadar büyük olsun ? Hadi ölçek bilginiz yok beta değerlerinden bilirsin. Milyon kere konu açarsınız buraya milyon kere sorar bilgi alırsınız ama 0.08 i bilmezsiniz. Harikasınız gerçekten.
abla bilmiyorum gercekten ya bilsem niye bunun icin hesap acayim ben?

abla bilmiyorum gercekten ya bilsem niye bunun icin hesap acayim ben?
Çocuk isteyen birisi araştırır elinin altında telefon, internete giriyorsunuz o kadar kk da dolaşıp pis pis fotolar atıyorsunuz ancak cahilsiniz bilmiyorsunuz ne güzel. Nasıl bu kadar cahil kaldık acaba ? Nerede hata yapıyoruz eğitimde mi şehirleşmede mi anlayamıyorum.

Çocuk isteyen birisi araştırır elinin altında telefon, internete giriyorsunuz o kadar kk da dolaşıp pis pis fotolar atıyorsunuz ancak cahilsiniz bilmiyorsunuz ne güzel. Nasıl bu kadar cahil kaldık acaba ? Nerede hata yapıyoruz eğitimde mi şehirleşmede mi anlayamıyorum.
cocuk isteyen biri gibi mi duruyorum ya supheli birliktelikten dolayi bu

X