MERHABA ARKADAŞLAR ÇOK BÜYÜK BİR HAKSIZLIĞA UĞRADIM,LÜTFEN BENİM İÇİN DUA EDER MİSİNİZ??

Siz de yani, kadın facebook hesabını açık unutup gitti diye yemeyip içmeyip özel mesajlarını mı okudunuz Allah aşkına? Sonuçta başka nerde konuşacaklar sizi... Bunlar karı koca değil mi, iftira olmadığı sürece hoşlanmadıkları birinden bahsetmeleri garip değil bence. Kim eşiyle birinden bahsetmez ki...

Ben hiç bir şeyin sebepsiz olmayacağına inanırım. Bu görümce size bu kadar tepkiliyse, neden acaba diye düşünürüm. Herhalde kara kaşınızdan, kara gözünüzden değil. Onlara sorsak ne derlerdi acaba. Konunuzda hiç anlatmamışsınız bu insanların sizinle olan derdini. Ben de böyle yarım anlatılan konuları taraflı buluyorum. Size hak verilsin diye anlatmıyorsunuz bazı şeyleri.

He valla ben de kocamla görümcemin ya da kendi ablamın dedikosunu yaparım.
Kaldı ki bana karşı çok iyilerdir,yine de bik bik anlatacak bir şeyler bulurum.
Sanki kendisi kocasına hiç dertlenmiyor.

canım sen hoşlanmadığın insanın arkasından konuşup önünde aaa canım benim sen bitanesin söylesin böylesin diye ikiyüzlülük mü yapıyorsun.Kardeşim sevmiyorsan net olursun konuşuyorsan arkamdan yüzüme de gülmeyeceksin.Yoksa insanlar sevmedikleri insanlar hakkında konuşabilir ama ikiyüzlülük yapmamak şartıyla...Ablacım ablacım demiş arkadan da kuyu kazmış bu düpedüz şerefsizliktir

Son düzenleme:

Allah yardımcınız olsun ailevi sorunlar ne yazık ki oluyor özellikle eşinizin tarafıysa daha hassas bir durum söz konusu.Avukat olabiliriz doktor olabiliriz sanatçı olabiliriz bu demek değil ki bizim herşeyimiz dört dörtlük olacak insanız sonuç da herşe yi kamu ya mı taşıyalım birşeylerin hatrına elbette susabiliyoruz

evet görümcem bana tepkili bunun birçok nedeni var birincisi ben okuduğum için iyi yerlerde çalıştığım için kıskandı çünkü yarışı çok sever gittiğin balayına kadar herşeyini kendisiyle kıyaslar ikincisi ise eltime küs ve ben eltimle konuşuyorum bana ilk evlendiğimde kv ile görümcem eltimle ve kaynımla küsmem için baskı uyguladılar kayınvalidem bana bak eltinle küs çünkü ablanla (görümcem) konuşmuyor onları yalnız bırakalım dedi ben de buna yanaşmadım sizin aranızdaki sorunlar beni bağlamaz dedim ve eltimle küsmedim o gündür bu gündür bana tepkili görümcem vb birçok sebep var benden nefret etmesi için

Tabi ki karı gibi bir nevi eşiyle çekiştirip gelinin dedikodusunu mu yapıyor uyaracağı halde

He valla ben de kocamla görümcemin ya da kendi ablamın dedikosunu yaparım.
Kaldı ki bana karşı çok iyilerdir,yine de bik bik anlatacak bir şeyler bulurum.
Sanki kendisi kocasına hiç dertlenmiyor.
sen ablana ve görümcene kocanla hakaret edip sonra da yüzlerine bakıp gülüyormusun?Pes doğrusu buna benim karakterim müsade etmez canım ilginç doğrusu böyle bir anlayış hayret ötesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…