MERHABA ARKADAŞLAR ÇOK BÜYÜK BİR HAKSIZLIĞA UĞRADIM,LÜTFEN BENİM İÇİN DUA EDER MİSİNİZ??

Ben %100 haklı olduğumu bildiğim konularda beddua ederim ki, mazlumun bedduasından korkun demişler.Burda nasıl insansın beddua ediyorsuncuları bi türlü anlayamadım,evli barklı insanın başkasının evinden nerdeyse dayak yiyerek kovulması nasıl basite alınmış.yok daha ne olacaktı

konu sahibi, çok fazla değer vermişsin ,sonunda kazık yemişsin üzülme toplumun % 80 i seninle aynı durumda, ilahi adalet yerini bulur.
Ancak ben olsam konuşmam bidaha ,oğullarıyla konuşsunlar.Eninde sonunda barışCaksınız zaten, bi süre geçsin onda şüphe yokta .ben sizden emin olamadım.
beni dövmeye kalkacak ,kovacak insanlarla asla konuşmazdım, öyle koca hatrıymış,saygıymış hiç dinlemem.

elinize ne güzel fırsat geçmiş, bundan sonra böyle saçma insanlarla uğraşacağınıza kendi ailenizle huzur içinde yaşarsınız.Kıymetini bilin bu zamanların.birdaha da kimseye bu kadar değer vermeyin.

dipnot: konu sahibinin avukat olmasına takan insanlar, bir insanın avukat olması bunları yaşayamayacağı anlamına mı geliyor.Zira güzide atasözümüz, "Analar çocuklarınının tahtını yaparda ,bahtını yapamaz " tam uyuyor, okusan ne olur, Allah iyi insanlarla karşılaştırsın herkesi
Çok teşekkür ederim destekleriniz için

şifresini bilmiyorsanız szin tlf açılması imkansız bu işte başka iş var
bu arada google facebook yaz ve giriş yap sonra da çıkış butonuna basmadan telefondan çık sonra tekrar gir bakalım açılıyor mu açılmıyor mu??Ben Allahtan korkarım ve asla kimseye iftira atmam kafamdan atmıyorum bunları eşim de buna tanık oldu

Sen bisey yapmadan bunlar olduysa Allaha havale et. Ama kk da bize havale ettigine gore sen de kendini pek masum gormuyorsun tatlim..

yanlışı yapan anne baba değil mi beş parmağın beşi de aynı değil mi neden evlat torun ayrımı yapıyorlar hadi ben el kızıyım da oğullarının ne suçu var sırf görümcemle konuşmuyorlar diye 8 sene kaynımla konuşmadılar asla bir sebep yokken peki biz bunun kızıyla konuşmak zorunda mıyız niye kızına sen karışma evlendin gittin el kapısına daha niye bizim meselelerimize karışıyorsun kızım demeleri gerekmez mi torunlarına aldıkları beşiği bile korkudan biz aldık diyemiyen insanlar bunlar daha ben ne diyeyim kızının çocuklarının en ufak başarısını öve öve bitiremiyenler neden oğlunun kızının sınav başarısını takdir etmek yerine eleştirip sevinmeyen insanlar bunlar peki sizce bunlar mı anne baba??
Evlat ayrimi yapiyorlarsa da bu sizi ilgilendirmez ki? Siz onlarin evladi degilsiniz, bu esinizin problemi. Gorumceniz de onlarin kizi ister atarlar ister tutarlar bu da sizi ilgilendirmez, siz asla gorumcenizle konusmak zorunda degilsiniz, ama gorumceyle olan sorunlariniza da kv ve kpi mudahil etmemelisiniz. Onlar hakem degil, olmamali zaten. Ayrica onlarin anne babaligini sorgulayacak kisi esiniz. Siz degilsiniz. Siz disaridan gelme insansiniz neden herseye karisip sonra da rahatsiz oluyorsunuz yani kendi huzurunuzu bozmaya deger mi? Kapayin kapinizi madem esiniz de sizinle ayni fikirde oturun basbasa, zorunlu haller disinda gorusmeyin olsun bitsin bu kadar zor mu?

belki sizin de onlara karşı kabahatiniz olabilir.
durduk yere olmaz bunlar!
görümcemin bana hakaret etmesinin nedeni sevgililer gününde kocasının aldığı çiçeği faceden beğenmişim de neden yorum yapmamışım bu işte neden canım bunun yüzünden kocasıyla bana hakaret etmişler ve sonrada yüzüme gülmüşler benim kabahatim buuuu

kimse sizi sevmek zorunda değil sizde kimseye yaranmak zorunda değilsiniz
Allah a havale edin
kimseye beddua etmeyin
Allah tan başka kimseye muhtaç değilsiniz unutmayın
ayrıca onlar sizinle konuşsa da küsse de eşiniz ile ilgili o üzülürse üzülsün size ne

itor-album&time=1455110724"},"insertContent":{"title":"Insert a Photo\/Video","fetchingUrl":"index.php?gallery\/editor-content&time=1455110724"}}}">
Evlat ayrimi yapiyorlarsa da bu sizi ilgilendirmez ki? Siz onlarin evladi degilsiniz, bu esinizin problemi. Gorumceniz de onlarin kizi ister atarlar ister tutarlar bu da sizi ilgilendirmez, siz asla gorumcenizle konusmak zorunda degilsiniz, ama gorumceyle olan sorunlariniza da kv ve kpi mudahil etmemelisiniz. Onlar hakem degil, olmamali zaten. Ayrica onlarin anne babaligini sorgulayacak kisi esiniz. Siz degilsiniz. Siz disaridan gelme insansiniz neden herseye karisip sonra da rahatsiz oluyorsunuz yani kendi huzurunuzu bozmaya deger mi? Kapayin kapinizi madem esiniz de sizinle ayni fikirde oturun basbasa, zorunlu haller disinda gorusmeyin olsun bitsin bu kadar zor mu?
evli misin bilmiyorum ama biriyle evlenince ister istemez ailesiyle de yüz göz olmak zorunda kalıyorsun onlar da senin ailen oluyor peki o zaman ben dışardan geldim diye ne acılarında ne sevinclerinde yanlarında olmayayım nasılsa el kızıyım hiçbir şeylerini paylaşmayayım öyle yapınca da bak görüyormusun gelin işte diyorlar siz de gelinler böyle mi oluyor anlamadım Türk aile yapısında anne baba kızını tembihlerdi artık sen o kapının kızı oldun denirdi ne demek karışmayın ya peki neden lafa gelince kv kp sen artık bu kapının kızısın diyorlar kızıysam bazı şeylerde konuşma hakkına sahibim sonuçta ben o çocuğu babamın evinden getirmedim ortada torun ayrımı varsa zoruma gider tabii lütfen elinizi vicdanınıza koyup yorum yapın

itor-album&time=1455110724"},"insertContent":{"title":"Insert a Photo\/Video","fetchingUrl":"index.php?gallery\/editor-content&time=1455110724"}}}">

evli misin bilmiyorum ama biriyle evlenince ister istemez ailesiyle de yüz göz olmak zorunda kalıyorsun onlar da senin ailen oluyor peki o zaman ben dışardan geldim diye ne acılarında ne sevinclerinde yanlarında olmayayım nasılsa el kızıyım hiçbir şeylerini paylaşmayayım öyle yapınca da bak görüyormusun gelin işte diyorlar siz de gelinler böyle mi oluyor anlamadım Türk aile yapısında anne baba kızını tembihlerdi artık sen o kapının kızı oldun denirdi ne demek karışmayın ya peki neden lafa gelince kv kp sen artık bu kapının kızısın diyorlar kızıysam bazı şeylerde konuşma hakkına sahibim sonuçta ben o çocuğu babamın evinden getirmedim ortada torun ayrımı varsa zoruma gider tabii lütfen elinizi vicdanınıza koyup yorum yapın
Evet evliyim
Asla da esimin ailesinin "kapisinin kizi" degilim olmam da
Benim bir tane annem bir de babam var rahmetli, neden bir baskasinin kizi olayim ki? Okumus etmis belli bir bilgi birikimine ve kulture sahip insanim boyle arayislara girmem yani, bu yuzden mutluyum, siz de oyle yapin siz de mutlu olun ben sizi elestirmek icin soylemiyorum tavsiyede bulunuyorum, kimsenin anasini babasini kendi ana babanizin onunde tutmayin, esdeger de tutmayin, saygi duyun bitti gitti, zor birsey degil
Sorunlu donemleri olur telefon acmayin demiyorum, size ihtiyaclari olur arayin gorusmeniz gereken yerlerde gorusun ama otesi olmasin hersey dozunda ve mesafesinde guzel.emin olun o zaman bu kadar kafayi takmazsiniz, kendi evinize cocugunuza ve mesleginize odaklanin. Bu kaynana gorumce mevzulari luzumsuz yani

Bir insan nasıl kendi anne babasından çok eşinin anne babasına saygı duyar nasıl gelince ilk onlara gider. Benim gözümde böyle bir insan çıkarcı ve yalaka diye tabir ettiğimiz kişilerdendir. İlginç

Hee anladım evlendiniz ya artık o kapının kızı oldunuz. Demekki kız anneleri kızlarını kocalar ve kayınvalideler için büyütüyor kızlarını. Emanet anne yani. Çok ilginç bir düşünce yapınız var.

Canım ne yaşadığını bilemem tek taraflı kimseyi yargılamak doğru değil.ancak sana tavsiyem olucak. Hiç kimseye hak ettiğinden fazla değer verme sen başta hata yapmışsın yüz göz olmuşsun, mesafeni her daim koruman gerekir sonuçta el kızısın bu maalesef ki öyle oluyor bazı aileler için,sana ders olsun. Aile arasında küslük olmaz mutlaka bu gün olmazsa yarın barışırsınız, o nedenle bundan sonra mesafeli ol.
Ne kin tut ne de yapılanı unut....

Meske o görüsmeleri kaydedip gözlerine soksaldınız onlara ne isteyen istediğiyle görüsür istediğiyle görüsmez. Kendi kızlarını kp dövse cıngar çıkarırlar .. elin canı ele ucuz ..ne halleri varsa görsünler hiiç muatap olma yarın kızları bksın... adaletsizlik yapanları ilahi adalete hava ediyorum..

bu arada google facebook yaz ve giriş yap sonra da çıkış butonuna basmadan telefondan çık sonra tekrar gir bakalım açılıyor mu açılmıyor mu??Ben Allahtan korkarım ve asla kimseye iftira atmam kafamdan atmıyorum bunları eşim de buna tanık oldu

tamam bizde allahtan korkarız sana yalan söylüyorsun demedim
ama evdeki bilgisayar desen anlayacam telefondan onun face açıldı diyorsun , eğer görümcen senin tlf faceni girdiyse onada tamam diyorum ,
gel görki görümceyle görüşmüyoruz diyorsun
biz onu anlamadık

tamam bizde allahtan korkarız sana yalan söylüyorsun demedim
ama evdeki bilgisayar desen anlayacam telefondan onun face açıldı diyorsun , eğer görümcen senin tlf faceni girdiyse onada tamam diyorum ,
gel görki görümceyle görüşmüyoruz diyorsun
biz onu anlamadık
Okumadin galiba ama tekrar aciklayayim bak arkadasim biz samimiyken konusurken benim telefonumdan kendi facesine girmis daha sonra ben face girecekken onun facesi acildi ve biz ben bunun üzerine yani hakkimda söylediklerini okuyunca konusmak istemedim oldu mu gayet net

Ben %100 haklı olduğumu bildiğim konularda beddua ederim ki, mazlumun bedduasından korkun demişler.Burda nasıl insansın beddua ediyorsuncuları bi türlü anlayamadım,evli barklı insanın başkasının evinden nerdeyse dayak yiyerek kovulması nasıl basite alınmış.yok daha ne olacaktı

konu sahibi, çok fazla değer vermişsin ,sonunda kazık yemişsin üzülme toplumun % 80 i seninle aynı durumda, ilahi adalet yerini bulur.
Ancak ben olsam konuşmam bidaha ,oğullarıyla konuşsunlar.Eninde sonunda barışCaksınız zaten, bi süre geçsin onda şüphe yokta .ben sizden emin olamadım.
beni dövmeye kalkacak ,kovacak insanlarla asla konuşmazdım, öyle koca hatrıymış,saygıymış hiç dinlemem.

elinize ne güzel fırsat geçmiş, bundan sonra böyle saçma insanlarla uğraşacağınıza kendi ailenizle huzur içinde yaşarsınız.Kıymetini bilin bu zamanların.birdaha da kimseye bu kadar değer vermeyin.

dipnot: konu sahibinin avukat olmasına takan insanlar, bir insanın avukat olması bunları yaşayamayacağı anlamına mı geliyor.Zira güzide atasözümüz, "Analar çocuklarınının tahtını yaparda ,bahtını yapamaz " tam uyuyor, okusan ne olur, Allah iyi insanlarla karşılaştırsın herkesi
Bence avukat olması önemli ve tabi ki her meslek grubu bunları yaşayabilir.fakat burada evhanımı modunda gelin görünce şaşırdım kendi adıma.görümcesinin lafının dinlenmesiyle ve çocuğunun daha az sevilmesini ,herşeyi kafayı takabilmesine,bunu kabullenmemesine şaşırdım.tuhaf yani,bak işine gücüne ne öyle mahallenin gelin hanımı gibi...

yahu kızın ustune niye bu kadar gidiyorsunuz.ne gerek var.kız dert yanmış sadece.insanlar bazen cumleleri konulardan kopuk bi şekilde kurabilirler.yazım dilinde bu normaldir.belli ki anlatamadığı şeyler de var.kızcağız durduk yere neden görumcesini kötulesin ki burda ya..

Okumadin galiba ama tekrar aciklayayim bak arkadasim biz samimiyken konusurken benim telefonumdan kendi facesine girmis daha sonra ben face girecekken onun facesi acildi ve biz ben bunun üzerine yani hakkimda söylediklerini okuyunca konusmak istemedim oldu mu gayet net
sende ilk mesajında eksik yazdıgının farkındasındır umarım çünkü herkes aynı seyi söylemiş sana

X