MERHABA ARKADAŞLAR ÇOK BÜYÜK BİR HAKSIZLIĞA UĞRADIM,LÜTFEN BENİM İÇİN DUA EDER MİSİNİZ??

adalet2015

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2016
20
3
35
Arkadaşlar ben yaklaşık 3 yıllık evliyim.Eşimi ve Allah bağışlasın oğlumu çok seviyorum.Yalnız içimi daraltan ve aklıma geldikçe huzurumu bozan bir konu var sizinle paylaşmak istiyorum.Arkadaşlar kayınvalidem kayınbabam ve özellikle görümcem kalbimi çok kirdilar.Benim onlara verdiğim değere asla layık olmadılar.Gösterdiğim sevgi saygı ve verdiğim değeri ben kendi anne babama vermedim.Annemlerle kayınvalidemler aynı mahallede oturuyorlar ve ben geldiğim de ilk kayınvalidemlere gider kalırdım ki kalpleri kırılmasın diye sonra annemgile giderdim.Ama sağolsunlar görümcem sayesinde ki onunda evlatları var yaptıklarının hesabini Allaha verecek kalbimi çok kırdilar aramizda hiç birşey yokken eşimi beni ve bebeğimi evden kovdular.görüncem bunları bir güzel doldurmuş zaten çok iyi yapar insanların arasını bozmayı ve üstümüze salmış.tek mesele görümcemle konuşmamamız.ben o sinsi insanla konuşmak istemiyorum çünkü bunun gerçek yüzünü gördüm.Arkadaşlar görümcemin facesi benim telefondan açıldı.Allahım sanki al düşmanını gör der gibi tesadüfen facesi açıldı ve aramız iyiken bizim hakkımızda neler neler demişler o kukla kocasıyla kadın gibi dedikodumuzu yapmışlar ben böyle bir pislik fesatla nasıl konuşayım soruyorum size .İşte biz onunla konuşmadık diye kayımbabam beni dövmeye kalktı.Hakaret ettiler beddua ettiler torunlarını bile gözleri görmedi.Bu nasıl vicdan yaa.Zaten bunlarda hiç vicdan olmadı yıllardan beri evlat ve torun ayrımı yapıyorlar senelerce kaynımla ve eltimle konuşmadılar sırf görümcem küs diye torunlarını bile benimsemediler evine gitmediler varsa yoksa kızları ve onun çocukları.Görümcemden izin almadan hiçbir sey yapamazlar akıl hocaları.görümcemde bunu bildiği için anne ve babasını çok iyi kullanır.Görümcemle kendi kaynı eltisi görümcesi ve ben ve eltim de küs düşünün artık bu nasıl bir insan.Ama bu onun yanına kalmaz rabbim iki oğul da ona vermiş anne babayla evlat arasını bozmak neymiş görür mutlaka.Ya bizimle yarışmaktan hayatımızı takip etmekten hayatını yaşayamıyor.Zaten anne ve babasıyla aramızın iyi olmasını ve beni sevmelerini hiçbir zaman hazmedemedi.İcimi çok yaktı daha anlatamadığım o kadar şey var ki arkadaşlar ne olur okuyan bana dua etsin tez zamanda pişman olup da kapıma gelsinler içimin acısı anca diner.Allah rızası için bana dua edin ve yorum yazın.Şimdiden teşekkür ederim.Rabbim asla kötülere fırsat vermesin....

Allah kalpleri bilendir. Kendini hic yipratma herkes kalbinin ekmegini yiyor buna inan. Bu konuyu cok kafana takma malum sonu hastalik...

Siz de bir daha kovulduğunuz yere gitmeyin.görümcenle ne halleri varsa görsünler.eşinizin tavrı nasıl?

Görümcenin face nasıl açıldı sizin telefondan? halüsülasyon mu görmeye başladınız yoksa?

durduk yere evden kovulmuşsunuz.Birdenbire görümcenizin facesi sizde açılmış.hiç bi sebep yokken kp üstünüze yürüyüp sizi dövmeye kalkmış.Konu sahibi hiç bişey sebebsiz değildir.Allah yardımcınız olsun ne diyim yinede

durduk yere evden kovulmuşsunuz.Birdenbire görümcenizin facesi sizde açılmış.hiç bi sebep yokken kp üstünüze yürüyüp sizi dövmeye kalkmış.Konu sahibi hiç bişey sebebsiz değildir.Allah yardımcınız olsun ne diyim yinede
Bir şeyler eksik anlatılıyor gibi...

İyi de sizin telefonunuzdan nasıl görümceniz facebook hesabı açılıyor tesadüfen ben onu anlamadım görümceniz sizin telefondan facebooka girmesi gerekir öyle olması için ne alaka anlayamadım siz telefonunuzu ona internete girmesi için verdiniz mi başka türlü olmaz çünkü ayrıca eşiniz sizi savunmadı mı eşinizin ailesi bunları yaparken. Beddua döner dolaşır sahibine gelir o yüzden çocuklarından bulsun falan demeyin. Görüşmezsiniz olur biter yani.

Eşiniz sizin tarafınız da mı? O haklıyı, haksızı görüyorsa, sizin içiniz hiç daralmasın.

Bir ahlasız kızın lafıyla gelinlerinden ve oğullarından vazgeçen insanların hatırını hoş tutma çabalarınız yersiz zaten.

Siz, eşiniz ve evlatlarınızla bir ailesiniz. Başka kimse elzem değil. Akraba dost lazımsa da, kendi aileniz, kayıngiller vesaire ile buluşursunuz zaten.

Coluk cocuga beddua etmeyin yahu.

Siz kendinizi ezdiriyorsunuz diye masum cocukların sucu ne?

Kendi ana babanıza vermediginiz kıymeti bunlara verirseniz olacagı budur kusura bakmayın.

Tüm suç eşinizde. 1 ay görüşmesin ailesiyle, bak Nasıl mum oluyorlar. Kv kp görümcenin Hakkı'ndan gelir, bize sen değil oğlumuz lazım diye.

Kp ve kv nin seni sevdigine eminmisin ? Ziraa dovmeye kalkmislar anlamadim bu nasil sevgi. Bu saatten sonra ne istiyorsun peki ? Barismakmi ? Barisirsan herseyi unutacakmisin ?

hayır söyle oldu ben bu olaylar olmadan önce görümcemle aram iyiken benim telefonumdan kendi facesine girmiş bu tabi şifresini telefon kaydetmiş bende kendime face açarken bunun facesi otomatikmen acıldı ve bizim hakkımızda neler söylemiş okuduk eşimle bu arada bunları okuduktan sonra zaten ben ilişkiyi kopardım önceden de bizi kıskandğını ve bizi çekemedğini biliyordum ama yine de küslük olmasın dedim ve konuştum ama bu face olayından sonra bitirdim herşeyi zaten tamamen ilişkiler koptuktan sonra kayınvalidemler bizimle konuşmadılar,Bu arada kayınbabam benim üstüme yürüdüğünde eşim beni savundu sen benim eşimi nasıl dövmeye kalkarsın dedi tabi biz bunun üzerine 6 aydır görüşmüyoruz

X