Merhaba arkadaslar bana yardımcı olur musunuz

sedacamasal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2020
678
551
Merhaba kızlar, öyle kötü karmaşık bir durumdayım ki kısaca durumundan bahsedeyim fikri olan yazarsa cok sevinirim biraz uzun oldu hakkınızı helal edin ama yasadıklarım cidden cok ilginc. 3 bucuk yıllık evliyim bir düşüğüm oldu sonrasında bir daha gebelik oluşmadı.agust8sta aşılama yaptırdık tutmadı bu arada elimde de bende de sorun yok tüm tahliller yapıldı. Kasım ayında yeni bir doktorla başladık ve süt hormonunun birde insülin direncinin yüksek oldugunu söyledi ilaçlar verdi kullandım derken adet oldum 2. Günümde gittiğimde 8 tane yumurtam oldugunu bu ayı mutlaka değerlendirmemiz gerektiğini söyledi. 10 gün sonra gittiğimde 4 yumurtam gelişmiş hepside 18 mm olmuştu. Progestan iğne ve duphaston ilaç yazdı bir gün ilişki bir gün iğne seklinde devam edicez aynı zamanda günde 3 kez duphaston içeceksin dedi. 2 iğne 2 ilişkiden ilişkiden sonra eşim kovid oldu ve devam edemedik tabi ben coktan yumurtlama oldu geçti diye düşünüyorum. 10 gün sonra muayeneye gittiğimde 3 yumurtam oldugunu ve halen çatlamadıklarını hala şansımız oldugunu söyledi bu sırada reglime 5 gün kalmıştı. 2 si 18 mm biri de 20 mm 3 yumurta . yine iğne ve ilişki devam etmemi istedi.iğne ilişki iğne ilişki yaptık ve regl günümden bir gün önce açık pembe lekelenme oldu sonrasında 3 gün üst üste çamur gibi pas rengi lekelenme oldu ama regl olmadım. Doktoru aradım duphaston alıp içmemi ilişkiye devam etmemizi söyledi ama cevremde herkes o yerleşme kanamasıdır dediği ve bende öyle zannettiğim için ben ilişkiye girmedim.neyse bekledim reglim 7 gün gecikmişti ve doktora gittim büyük bi umutla kalbim pır pır kesin oldu derken sonuc 0.1. O an ki yasadıgım duyguyu anlatamam gözlerim doluyo hala. Doktorum alttan muyenee etmedi gec yumurtlama oldu gec döllenme olabilir haftaya pazartesiye kadar bekleyelim olmazsan sansımız cok yüksek dedi. pazartesiye kadar beklemektense bugun erken gebelik testi yapayım dedim sonuc yine tek çizgi. Basına böyle bir şey gelen var mı bugun itibariyle 11 gün gecti adetim ve hala gelen giden yok olacak gibi de değilim hamileliği dair bir belirtide yok yalnızca asırı derecede akıntm var. Adet sökücü hareketler var yapayım diyorum çevremdekiler kızıyo belki vardır diye ama benim hiç umudum yok. Yumurtalamam gec olduysa o lekelenme ler yumurtlama lekelenme si ise adetim de gec mi olacak bu sebeple mi adet olmuyorum yoksa hala bir ümit var mı sizce

Sadece doktoru dinleyerek tedaviye devam edin
Cok haklısın yumurtlama da kanama oldugunu hiç bilmiyordum sanırım kaliteli yumurta oluştuğunda olabiliyormuş. salak gibi yerleşme kanaması dır deyip ilişkiye girmedik doktorda ısrarla ilişkiye devam demişti oysaki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…