merak ettimde

Ruzgarim

<a href="http://lilypie.c
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
684
102
Turkiyedeki bez fiyatlari nedir mesela biz 5 numaraya gectik huggies kullaniyorum 150 tanesine 39 dolar oduyorum tr deki fiyatlar nedir diger markalarda olabilir.Nisanda tatile gelicemde burdanmi alsam bezi yoksa ordanmi bilemedim.

valla ben molfix 4 numara kullanıyorum
72 tanesi 18.99 ...
huggies in fiyatlarını bilmiyorum
ama yakındır

canım fiyatlar değişiyor. marketler kampanya yapıyor indirimde falan oluyor. belli olmuyor. mesela bu hafta prima 4 numara 94 tanesi 21,90 tl idi. ama tabi markette kalmamıştı :))
benim aldığım yerde molfix 3 numara 54 tanesi, ve 4 numara 48 tanesi 12,50 tl. ama aynı ürün markette 16,50 tl falan oluyo.

ya canım bende aktif bebek kullanıom prima, ama fiyat hiç bilmiyorum eşim alıyo hep, cehalet mutluluk dedikleri bu olsa gerek:)

cnm bende pirma 4 7_18 kg sunu kullanıyorum 72 tanesi 25 küsürüd sanırım eşim almıştı tam bilmiyorum o yüzden ama o civarlarda...

huggies 48 tane 12.500 bizim burda.ama eşim geçen migrostan baby star almış 48li yanında 72li 2 tane ıslak mendil var 11.500 indirimdeki hali 2 paket almış .

cok saolun kizlar sanirim bburdan alsam daha iyi olucak cok pahali geldi fiyatlar.Allah yardimcinniz olsun

canim ya 3-5 milyon fark ediyor etmiyor bile. 150 tanesine 39 dolar veriyorsun. yani 60 milyon.
burada arkadaslar primanin 72 tanesini 25 e almislar. yani 144 tanesi de 50 milyon. daha ucuza geliyor TRde. ayrica yuk etmeye de degmez bence.

prima 22 ytl filan .. ebat büyüdüçe fiyat aynı kalıyor miktar azalıyor diye biliyorum.. 96 idi ilk paket adedi sonra 80 oldu şimdi 72 galiba..

X