Merak Bazen Tatlidir Da

Ceren,Deryacık..Ben teşekkür ederim Kuaför çocuk iyi,kendine özel bir yer açacakmış:):)Ben sevindim

bende sevindim dayanıklı sabırlı müşteriler bulmasını dileyelim Allah bahtını açık etsin ..

buda sana yeşilim güzel paylaşımların için a.s.

bende sevindim dayanıklı sabırlı müşteriler bulmasını dileyelim Allah bahtını açık etsin ..

buda sana yeşilim güzel paylaşımların için a.s.

Ceren,ben den de sana olsun bu çiçekler..Yorumların için teşekkürler canım a.s.a.s.

Kızlar ...Kuaför çocuk yeni bir yer açmış davetiye yolladı :):):)
Giderim tabi ki

İlk önce Kuaför çocuğun işten çıkarılmasına üzüldüm. senağlama
Yeni çalıştığı yeri beğenmeyip kendine bir iş yeri açma düşüncesine sevimdim.

Ama konunun devamında gördüm ki kendine bir iş yeri açmış, onun adına bende mutlu oldum.:teytey:

Ablam çok güzeldi ya...
İnsanın hayatta karşısına çıkan zorluklara göğüs gererek, kendinin bir iş başarması ne kadar güzel bir olay.
Paylaşımın için teşekkürler.a.s.

Sağoll simal,bende yorumlarına teşekkürler ediyorum
a.s.

Bir kapı kapanırsa başka kapı açılırmış Yeşilim.Açıksözlü oluşun belki başka kapıyı zorlamasını gerektirmeyecek anlaşılan!..

Bir kapı kapanırsa başka kapı açılırmış Yeşilim.Açıksözlü oluşun belki başka kapıyı zorlamasını gerektirmeyecek anlaşılan!..

Bilemem açık sözlülüğümden mi,yoksa çocuğun kendini geliştirmesinden mi Realist ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN

çocuk acemiymiş belli,yoksaki usta kuaförler müşterisinin ruh haline bakarak hareket ediyorlar.buda ona ders olmuştur.oda öğrenecek nabza göre şerbet vermeyi,tutarlı davranmayı,özele girip girmemeyi,tabii bu işi yapacaksa.
aklıma gelen bir iş daha var oda dişçiler müşterisiyle çok konuşuyorlar.üstelik birde canın acıyor,üstüne sorularına cevap vermek.her neyse övgülerlede gönderiliyoruz oralardan ama çok yakıştı,hoş oldu, vs .
saçlarını güle güle kullan,yakışmıştır eminim,boncuk gözlerin altına ne yakışmazki Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…