Meningokok yani menenjit aşıları

Poliçenizde yazar varsa , ben de poliçeyi okudum, evraklar için de allianz’ı aradım sordum. Doğa sigortayı bilmiyorum. Eki Görüntüle 3456748
Teşekkür ederim. Police maildeydi silinmis ben bulup okuyacağım, sanirim bizde yoktu okumuştum başta büyük oğlum 10 yaşında onun bexsero yok onu yaptıracam artık olmazsa yapacak bişey yok

bizim poliçemizde bu kadar açık yazmıyor aşı konusu. sigorta şirketinden bilgi ediniliyor,ilaç teminatından düşebiliyor.

Yarın bu meseleyi halletmezsem uyuyamam... Sinir bozucu özel hastaneler nereden para kopartsak derdindeler. Çok teşekkür ediyorum, sigortadan da bilgi alacağım.

siz buarada ne yaptınız ücreti alabilecek misiniz sigortadan? geçerliymiş diye gördüm poliçenizde yazıyor demiştiniz değil mi

bizim poliçemizde bu kadar açık yazmıyor aşı konusu. sigorta şirketinden bilgi ediniliyor,ilaç teminatından düşebiliyor.
Merhaba siz Allianz sigortayı ne kadara yaptırmıştıniz hatırlıyor musunuz en iyisi o diye biliyorum. Bizimki Türkiye sigorta ilaç ve asi teminatı yok ayakta tedavilerde. 9bin TL'ye yaptırmıştım arada ne kadar bir farj var merak ediyorum. Seneye belki allianza gecerim

Meningokok aşılarını bileniniz duyaniniz yaptiraniniz etkilerine ve yan etkilerine şahit olanınız var mıdır acaba. Prematüre doğan kimlikte 8 aylık düzeltilmiş olarak 6 aylık olan bebeğime doktorumun tavsiyesiyle 6 aylıktan itibaren yani önümüzdeki hafta ilk dozu olmak üzere 2 doz nimenrix 3 doz bexsero aşılarını yapacağım. Yapmamam için deneyimini benle paylaşmak isteyen var mı acaba. Veya iyiki yapıyorsun diyen var mıdır. Kafası Bi milyon olan bir anne olarak yazıyorum 😔😔🙄🙄
Merhaba bebeğime 5. Ayda 1. Doz bexsero 7. Ayda aynı anda nimenrix ve bexsero yapıldı 2 gün önce. Bende yapmalisiniz

siz buarada ne yaptınız ücreti alabilecek misiniz sigortadan? geçerliymiş diye gördüm poliçenizde yazıyor demiştiniz değil mi
Alamadık maalesef, özel sigorta olursa karşılıyormuş, bizim ki tamamlayıcı sigorta (Anadolu) policemize özel aşı, sünnet vb.madde eklememiz gerekiyormuş. Bizim policemizde yoktu bu maddeler, ücreti ödeyip yaptıracağız bundan sonrakileri de

Alamadık maalesef, özel sigorta olursa karşılıyormuş, bizim ki tamamlayıcı sigorta (Anadolu) policemize özel aşı, sünnet vb.madde eklememiz gerekiyormuş. Bizim policemizde yoktu bu maddeler, ücreti ödeyip yaptıracağız bundan sonrakileri de

hayret yani bu sigorta şirketleri gerçekten. zaten etrafımdaki herkesin de tamamlayıcısı var. neyse öğrenmiş olduk kaç aile öğrense iyidir

Merhaba siz Allianz sigortayı ne kadara yaptırmıştıniz hatırlıyor musunuz en iyisi o diye biliyorum. Bizimki Türkiye sigorta ilaç ve asi teminatı yok ayakta tedavilerde. 9bin TL'ye yaptırmıştım arada ne kadar bir farj var merak ediyorum. Seneye belki allianza gecerim

merhaba, bizim sigorta şirketim tarafından yapılıyor.
poliçemiz biraz fazla kapsamlı grup sağlık olarak geçiyor yani hem özel hem tamamlayıcı ve tüm teminatlar, tüm paketler en üstü seçilmiş inanın fiyat bilmiyorum.

ancak her sigorta şirketinde kapsamlar değişiyor firma olarak bakmayın da, içerik olarak bakın mutlaka. allianz ve Anadolu sigorta öneririm genel olarak

türkiye sigorta ile görümcemler hem sağlıkta hem de araç kaskosunda çok sorun yaşadı

Bütün aşılarımızı oluyoruz biz çocuk genç yetişkin özel devlet ne varsa. aşı sağlıktır

X