Şampuan ve Saç Kremleri Memnun kaldığınız şampuan öneriler

Fatmazell

Hoşgeldiniz Zarif Hasretlerim🤍
Pro Üye
13 Eylül 2021
4.878
9.141
24
Hanımlar en hızlı saç uzatan hangi şampuanlar siz hangilerini kullanıyorsunuz memnunmusunuz saçlarım biraz kısa uzamasını istiyorum ve kabarıyor hangi şampuanı kullanmalıyım

Öyle bi şampuan mı varmış bende alıyım valla 1 yıldır 5 cm ancak uzadıysa kısa kaldı uzatamadım bi türlü
elseve dream long kullandım o biraz uzattı şimdi aynı marka 6 değerli çiçek özlü olanını kullanıyorum o hiç uzatmadı o yüzden biraz hızlı uzamasını istiyorum

Birkaç aydır Restorex kullanıyorum, saçlarımı gözle görülür bir şekilde hızlı uzattı

Siz deneyinde hangisi güzel uzatıyosa bende alıyım uzun saçlarımı özledim🙈
Yaa uzun saç çok iyi çok seviyorum ama sıcak memlekette olmuyor kestirdiğime çok pişmanım dediğim gibi elseve dream long kullanabilirsiniz içerisinde hint yağıda var oda çok iyi geliyor saçlara ve ayda 3 kere falan zeytinyağı sür 3 4 saat beklesin oda çok iyi oluyor 🤗

Hanımlar en hızlı saç uzatan hangi şampuanlar siz hangilerini kullanıyorsunuz memnunmusunuz saçlarım biraz kısa uzamasını istiyorum ve kabarıyor hangi şampuanı kullanmalıyım
Syoss siyah kutusu. Evime her gelen yatılı misafir de evine döndüğünde alıp kullanmış. İpek gibi yapıyor ve bana çok iyi geldi.

X