Memeucu acıması olan var mı?? Neden olur ki ya? Test negatif :(

Ammaaaan bitmiyor dertler... Test yaptın mı ?
Ben de 3 hafta önce kürtaj oldum.. Allah bir dahaki sefere sağlıkla nasip etsin inşallah.. Kürtaj işini cabuk atlattım da, hatta korunmadım şimdi kafaları yedim acaba hamile kalmış olabilir miyim diye :)

Test yapmazmıyım ya,adete 8 kaladan başlayıp,her sabah bir test,adete 4 kala bir kan testi,bugün 6.gün geçen,15 gündür her gün en az bikere bi çubuğa işedim:)

Sadece kürtaj olduysan,arkası çabuk gelir diyolar,bana ilaç da vermişlerdi,aynı zamanda kürtaj olduğum arkadaş,ertesi ay hamile kaldı,son 10 günü şuan doğuma hazırlanıyo

aynı şey her ay bende de oluyordu ve nedenini bir türlü çözememiştim.. ben 6 aylık evliyim. peki bu prolaktin hamileliğe engel mi?

Sadece kürtaj olduysan,arkası çabuk gelir diyolar,bana ilaç da vermişlerdi,aynı zamanda kürtaj olduğum arkadaş,ertesi ay hamile kaldı,son 10 günü şuan doğuma hazırlanıyo
Bakalım hayırlısı artık ben pek ihtimal vermiyorum ama stresi çok fenaymış.. Önümüzdeki ay korunucam yeter sıkıldım artık..

Benimde ilk belirtim gogus ucu agrisiydi canim sizliyodu cok kotu sekilde ondan anladim hamileligimi. Ama bazen usutmedende oluyormus. Ozellikle ayaklarini usutmenden

Bu hormon ne zaman ölçülmeli peki?
Adetin 3.günü bakılıyormuş,ama bakılmadan önce uyku şyi alınmalıymış,stres olamamalıymış,aç karna saat 10-11 gibi bakılmalıymış,tahlilden önce 24 saat memelere dokunulmıcakmış.. okuduklarım bunlar

Benimde ilk belirtim gogus ucu agrisiydi canim sizliyodu cok kotu sekilde ondan anladim hamileligimi. Ama bazen usutmedende oluyormus. Ozellikle ayaklarini usutmenden
Bende bebiş yok malesef,bugün adeti geçen 6. Gün var hergün test yapıyom,olsa çıkardı,sen nezaman öğrendin

Bende bebiş yok malesef,bugün adeti geçen 6. Gün var hergün test yapıyom,olsa çıkardı,sen nezaman öğrendin
Bende adet duzensizligi oldugu icin tam olarak kac gun gecdi ne kadar gecikdi kestiremiyordum canim. Ama adet gununu gecince baslamisdir diye dusunuyorum yanlis bilgide vermiyeyim ama Bence kan testi yaptir ben kan testinden ogrenmisdim

Adetine 6 gunku var 6 gun geciktimi?

Adetine 6 gunku var 6 gun geciktimi?
Keşke 6 gün olsa :) malesef 6 gün geçti,gerçi bende de düzensizlik var ,geçen ay ilaç kullanıp adet olmuştum,ama bu ay umutluydum zamanında olurum diye,yumurtama bakmıştı doktor ona göre olacağım günü tahmin etmiştik de ona göre 6 gün geçti diyom.idrar testi yapıyom hergün zaten de,10 gün önce de bi kan testi yapmıştım,negatifdi

Bende adet duzensizligi oldugu icin tam olarak kac gun gecdi ne kadar gecikdi kestiremiyordum canim. Ama adet gununu gecince baslamisdir diye dusunuyorum yanlis bilgide vermiyeyim ama Bence kan testi yaptir ben kan testinden ogrenmisdim
Kan testinde önce idrarda çıkmamışmıydı,yoksa ilk kan mı yaptırmıştın canım yaa

Benimde acıyodu kendimi resmen hamile sanmıştım. Bugün test yaptırdım değilmişim. İnşallah sen hamilesindir ama yinede çok umutlanma

Benimde acıyodu kendimi resmen hamile sanmıştım. Bugün test yaptırdım değilmişim. İnşallah sen hamilesindir ama yinede çok umutlanma
Ben de testlerden önce bu ay çok umutluydum da,test sonuçlarını görünce biraz kırıldı,sora da hamilelik aksine prolaktin çokluğundan olduğunu duyunca,anladım,çarşambaya kadar adet olmazsam ilaca başlıcam,buay bide soğan kürü yapıyım diyorum bakalım,ama nolursa olsun içerde bişi hep ya varsa,belki varsa diyo işte,susturamıyom o sesi

Evet o ses susmuyo malesef. Bende bu ay soğan suyu yapmıştım. Adetin 3.günü test yaptın mutlaka prolaktinini ölçtür canım net çıkar herşey

Kan testinde önce idrarda çıkmamışmıydı,yoksa ilk kan mı yaptırmıştın canım yaa
İlk kan testi yaptirdim canim tek cizgiyi gormekden artik bunalinca birakmisdim o testleri elim gitmiyodu bi turlu. Kan testiyle ogrendim

Evet o ses susmuyo malesef. Bende bu ay soğan suyu yapmıştım. Adetin 3.günü test yaptın mutlaka prolaktinini ölçtür canım net çıkar herşey
Ben de bu akşam başlıyım dedim soğana bakalım,adet olcağım zamanı onu bunu bekliyemicem dedim artık napayım,başlıyım şimdi,toplamda 15 gün falan yapmaya çalışayım diyom,bide bal çörek otu falan denerim belki,ben çalılıyom zaten,sabah akşam düzenli yapmak zor olcak bana bakalım,yapabildiğim kadar artık

Demekki allah ostedoginde oluyor mis bak dogjm bile yapmissin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…