Memeucu acıması olan var mı?? Neden olur ki ya? Test negatif :(

Chmstry

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2016
528
224
37
Meme ucu acıyor ve test negatif, hamileleik dışında neden olduğunu bilen var mı? Ya da böle olup da geç hamile olduğunu öğrenen? Ya da böle olup da o ay hamile olmadığını öğrenen? Ya da böle olup da başka bişiden olduğunu öğrenen...

Canlar kendinizi boşuna bu streslere sokup yormayın nolur. Göğüs hassasiyeti aynı zamanda adet belirtisidir.
Adet gecikmesi hariç hamilelik belirtileri ile adet belirtileri dediğimiz semptomlar aynı..
Yaşadıklarınızı çok iyi anlıyorum aylarca tuttu tutmadı diye kendimi yedim.
Bence güzel gümlerinizin tadını çıkarın stres yapmayın elbet rabbim sizlere de hayırlı evlatlar ikram eder

Can'ım iki gebeliğimde de göğüste değişim olmadı. 10. Haftadan sonra kararma falan oldu sadece. Adet zamanlarımda göğüslerim sızlar benim hep. İnşlh Bebek geliyordur senin için. Kafana çok takmamaya vücudunu dinlememeye çalış. İlk gebeliğim tamamen adet bekleyişi içinde oldu. Adet sancım vardı meğer hamileymişim . Beklemiyordum

Çok haklısın bana kalda ben her ay hamileyim zaten,garip garip belirtilerim oluyo ama,bende ilk defa meme ucu acıması oldu,testler de negatif,bebek yok demekki de ne var ki acaba diyom,bi hormon yükselmiştir,bişi olmuştur,başına gelen var mı diye sorayım dedim, ilk defa olunca da umutlandırmadı dedem yalan olucak ama,az önce yaptın test yine negatif

Okurken çok mantıklı geliyo,kendi kendind,insan kendini dinlemeye başladı mı da önünü alamıyo, herşey varmış gibi geliyo

Benimde uclari aciyor, eğildiğimde bile sizliyor. Ve dolgunluk var adetime sekiz gün var daha :/

Ovulasyon döneminde olabilirsiniz. Benim zaman zaman ovulasyon tarihlerinde göğüslerim şişer ve acır..

Aynen benimde öyle oluyordu ovülasyonda agri ve şişme bir anda oluyor ilk aylar hamilelige yorardim hep çünkü adetten sonra 10 gün rahatim sonra hep ağrı meğer ovülasyon döneminde prolaktin yükseliyormus benim
Sadece 1 ay dostinex kullandim oda toplamda 2 hap şimdi 3 aydır çok şükür adet döneminde bile şişme ağrı vs yaşamıyorum..
Huzurlu bir şekilde yüz üstü uyumak gerçekten güzelmiş yürürken bile sallantıdan ağrırdı yav

Ben hamile kaldığım ay yaşadım. Ve hatta prolaktinim yükseldi kesin regl olayım da gidip bi baktırayım dedim cünkü 2 ay önce baktırdığımda 38 mi ne cıkmıştı ama doktorum ilaç vermemişti çok yüksek değil diye. Hamile kaldım o ay ama devam etmedi malasef 9. Haftada kaybettik.

Ama hamileyken dokunulmazlııklarını ilan etmişlerdi, kendi dili, bayrağı falan vardı göğüslerimin ahahahah aklında olsun senin de basıma gelebilir :)))

Ahahaha aynı ya eşim arabayı kullanırken kasislerde bağırırdım amaaaan yavaş ol diye düşün arabanin hareketleri bile beni mahfederdi :^
Yok be canım keşkeeee.
Biz tüp bebeğe doğru adım adım ilerliyoruz.
Benim sorun eşte çıktı Doktor şu durumda imkansız ötesi diyor

Bu işlerde artık pek imkansız diye birşey yok biliyorsun. Sakın ümitsizliğe kapılma. Tıp o kadar ilerledi ki artık neredeyse her sorunun bir çözümü var. Ve mucizelerin varlığına inan.. Allah hayırlısıyla sağlıkla nasip etsin inşallah :)

Öyle tabi canım Rabbim en hayırlısı neyse onu nasip etsin ikimizinde kucağını boş bırakmasın..

Adet olana kadar böyle mi gidiyor yani,ilk defa yaşıyom ben,benim memeler küçük zaten,varlığını unutçak kadar:) acıması bana sıkıntı değil de,hormonlarda sıkıntı varsa diye merak ediyom ben,prolaktin yüksek oluyor demekkiiii

Benim önceden hiç olmadı,sadece bu ay,ondan korktum zaten,prolaktin nası neden yükselir bildiğin bişi var mı? Ben zaten şimdi başlarım araştırmaya da

Benim önceden hiç olmadı,sadece bu ay,ondan korktum zaten,prolaktin nası neden yükselir bildiğin bişi var mı? Ben zaten şimdi başlarım araştırmaya da
Aman dur sakin ol!
Dar sütyen giyersin, fazla baskı uygulanmış olabilir... Kötü şeyler okumadan önce reglini bekle :) olmazsan hayırlı olsun, olursan da reglinin 3. Günü bi kan testiyle yüksek mi değil mi öğrenebilirsin :) kafana takarsan da yükselir bu arada, hamilelik düşününce de, bebek sevince bile... Sen tıp bilimine inan boşver insan zihni tam bir kara delik, oynadığı oyunlara inanamazsın :)

Evet canim adet olana kadar hatta 2. Gününe kadar öyle gidiyor sonra agrisi geciyor 1 hafta sonra geri başlıyor du.
Senin ki bu sebepten diyemem canım ama benim başıma gelen buydu.
Arkadasiminda dediği gibi çok oynak bir hormon malesef hersey yukseltiyor

Regl günü geçeli 5 gün oldu ama bende zaten pko vardı 2 aydır,yani doktor 2 ay önce sadece görüntü olarak var,hormonlarda yok demişti ama iki aydır da vaktinde olmuyom hiç,cumaya kadar olmazsam cuna günü doktora giderim artık belki... o da beni kovalıcak artık :) stres olmazmı yaaaa,7 ay önce bi kürtaj oldum,ozaman bu zaman bebek diye her ay umutlanıyom,ah bi bırakabilsek kafayı rahat,her şey normale döncek belki de işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…