Memede Ödem Ne Zaman Geçer

Knidos48

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2024
121
64
41
Ameliyat olalı tam bir ay oldu ağrım hiç yok. Dikiş yerlerim gayet iyi ancak şişlikler daha geçmedi. İki gün önce kontrole gittim doktor şişliklerime bu şu an beklediğimiz bir durum dedi. Tilcotil diye bir ilaç yazdı beş günlük ve bitince doktoru arayıp bilgi vereceğim. Ben biraz tedirgin oldum bu şişliğin bu kadar uzun sürmesi normal mi sizce? Sizlerin ödem ne kadar sürede dağıldı?

Merhabalar çok geçmiş olsun öncelikle Benim 1 ayda geçmişti sanki öyle hatırlıyorum şuan 2.ay doldu. Sanırım ödem mödem kalmadı.

Merhabalar çok geçmiş olsun öncelikle Benim 1 ayda geçmişti sanki öyle hatırlıyorum şuan 2.ay doldu. Sanırım ödem mödem kalmadı.
Teşekkür ederim ters giden birşeyler olsa mutlaka ağrı ya da dikişlerde akıntı falan olurdu herşey normal aslında benimkisi biraz evham işte

Teşekkür ederim ters giden birşeyler olsa mutlaka ağrı ya da dikişlerde akıntı falan olurdu herşey normal aslında benimkisi biraz evham işte
Çok haklısınız insan evhamlanıyor mesela benim 2.ay dolmasına ragmen hala tam olarak ağrım sızım geçmedi. Çünkü protez hala yerine oturmadı. Doktorum bunun uzun bir süreç ve sabır isteyen bir süreç olduğunu söyledi. 6. Ayda her şey normale dönecektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…