meme kanseri acil cevap

bebeto

aşksın sen cansın sen
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
482
63
konuyu nerdeye açacagımı bilemedim teyzemin sağ gögüsünde sertlik hissedince hemen doktora gittiler doktor kanser demiş tahliller yaılmış pazartesi biyopsi sonucunu alıcaklar bütün ailem resmen yasta çünkü 2002 yılında ananem sol gögüsünde kanser tespit edilmişti eylül ayında gğüsü tamamen alındı tam 1 ay geçti ve ananemi kaybettik sorum şu ağrın varsa iyi huylu ağrı yoksa kötü huyludur demişler bu konu hakkında bilgisi olanlar varsa yardımcı olursanız çok sevinirim eğer konuyu yanlış yere açtıysam yönlendirirseniz sevinirim

Geçmiş olsun canım Allah şifa versin teyzenize, Çok fazla bilgm yok bu konuda ama umarım teyzeniz en kısa zamanda atlatır, bu hastalığı atlatan bir çok insan var.

canım şimdi gördüm bu konuyu allah şifa versin cümlesine acaba teyzenin durumu ne oldu inşallah kötü birşey çıkmamıştır öyle olmasını umuyorum bir dahada girmemişsin sayfaya çok üzüldüm gerçekten inşh iyi haberleri verirsin canım allah kimseye dert verip derman aratmasın inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…