Meme estetiği sonrası sırt ağrısı ve dik duramamak

bimimar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2024
13
1
Merhaba 1 ay önce meme estetiği oldum fakat istemsiz olarak öne doğru eğiliyorum ve buna bağlı olarak sırtım çok ağrıyor aynı durumu yaşayan var mı acaba ?

Cok normal. Ben de yasadim ama geciyor.
bir de eşitsizlik gibi bir sorun yaşıyorum henüz daha bir ay oldu ama ödemden kaynaklı mı acaba biri daha aşağıda duruyor ve yayvan bir şekilde diğeri daha yukarıda ve şekli düzgün siz böyle bir problem yaşadınız mı acaba tedirgin olmalı mıyım ? Kendi göğüsümde asimetri yoktu

bir de eşitsizlik gibi bir sorun yaşıyorum henüz daha bir ay oldu ama ödemden kaynaklı mı acaba biri daha aşağıda duruyor ve yayvan bir şekilde diğeri daha yukarıda ve şekli düzgün siz böyle bir problem yaşadınız mı acaba tedirgin olmalı mıyım ? Kendi göğüsümde asimetri yoktu
Merhaba peki dalgalanma hissediyor musun eğilince ya da koltuk altlarından tarafa

Merhaba peki dalgalanma hissediyor musun eğilince ya da koltuk altlarından tarafa
Dalgalanmayi %100 dolu olmayan protezler yapiyor malesef. Arkadasimda mentor vardi ve derisi de ince oldugu icin cok dalgalanma olmustu. Egildigi zaman yanlarda yol yol gozle gorunuyordu. Odem gittikce yani zaman gectikce daha kotu gorunmeye basladi. İlk zamanlarda sadece dokundugunda hissediyordu ama ben baktigimda gozle gorunur bi durumu yoktu. 6.ayinda baya gorunur hale gelmisti :KK43: Beni de dr uyarmisti marka tercihi yaparken. ben farkli bir marka tercih ettim. Benim de derim inceymis cunku olabilicegini soylemisti riske atmadim.

Son düzenleme:
Ne kadar süre sonra geçiyor peki ?
Yani net bisey soyleyemiyorum ama 2.ayda boyle bir problemim yoktu gecmisti. 2 ay doldugunda benim hic bir problemim kalmamisti. Suan 4 ay olmak uzere ve protezin varligini unuttum. Butun sikintilarim bittigi icin sanki zaten benimlermis gb hissediyorum.

Yani net bisey soyleyemiyorum ama 2.ayda boyle bir problemim yoktu gecmisti. 2 ay doldugunda benim hic bir problemim kalmamisti. Suan 4 ay olmak uzere ve protezin varligini unuttum. Butun sikintilarim bittigi icin sanki zaten benimlermis gb hissediyorum.
Benim hiç meme dokum yoktu o yüzden alışamadım henüz çok sertler bir an önce yumuşarlar umarım

X