Meme büyütmeden sonra yaşayacaklarınız;

19 Nisan 2021 de Eskişehir Acıbadem Hüseyin Gerçek 'e oldum bende . 0 bedenden 425 cc efsane bir sonuç. 16.000 di bu arada. Piyasanın en uygunları arasında. Evet üzerinizde baskı oluşuyor. Nefes egzersizleri vermişti bana. Günler geçip vücudum da adapte oldukça herşey geçti. Dimdik bebek gibi

Bugğn görüşmem var dr ile :) o kadar heyecanlıyım ki ama ağrılardan da gözüm korkuyor

Merhabalar benim de oncesinden yaptiran arkadaslara bir sorum olacak. İki gogus arasi tam ortasi sanki nefes borusu olan yer aciyor. Ayrik oldugundan mi geriliminden mi anlamadim. 14. Gunum benim de 300 cc takildi bana da. Bilenler veya yasayanlar oldu mu bu hissi. Parmagimla bastirinca da aciyor

Merhaba bayanlar ameliyat olalı 6 haftayı geçti ,sol meme şekillendi ama sağ meme de dikis yerinin altına meme inmedi hala dikiş yeri gözüküyor ve alta doğru yuvarlak hat oluşmadı sanki dikiş yeri engel oluyor gibi yani yamuk gibi meme hattı ama sol indi ve dikiş izi kıvrım altında kaldı.Benim kas üstü ve kontrolüm 3.ayda böyle birşey yaşayan var mı acaba arada gitsem mi göstermek için??

Evet bende de böyle, esneme ve kas kesilmesi sebebiyle oluyormuş.ödemde oluyor haliyle

Evet bende de olmuştu, ödem geçtikçe o his de geçiyor

Korse benı de çok rahatsız ediyor sırt ağrıları oluşuyor ben küçük geliyor diye düşünmüştüm korseyi bu kadar sıkması normal değil siz aynı durumu yaşadınız mı bir de ödemleriniz şişlikleriniz ne zaman geçti

Korse 1 ay sıkar,mesela ben nasıl 2 ay dayanacagım diyordum bu kadar sıkmaya ödemler gidince rahatladım hep bunu bile kullanabilirim

Mesela benim sol memem daha agrisiz odemsiz ve acisiz ama sag tarafim daha sis sanki kolum alttan degiyor sisligi. İkisi birbirinden farkli iyilesiyor galiba. Bilenler var mi ? Dr normal dedi ama takiliorum haliyle. Sag kolu daha cok kullaniyoruz diye mi acaba ?

Benimde sol memem çok hızlı iyileşti sağ meme resmen 1 ay geriden geldi,doktor sağı kullanıyorsun ondan ödemli dedi

Benimde sol memem çok hızlı iyileşti sağ meme resmen 1 ay geriden geldi,doktor sağı kullanıyorsun ondan ödemli dedi
Dimi ya sag da sol gibi olsa bitmis gitmis diyecegim 17. Gunde. Ama sag bayagi sikintili yani. Yoruyor oteki biranda gecti gitti

Dimi ya sag da sol gibi olsa bitmis gitmis diyecegim 17. Gunde. Ama sag bayagi sikintili yani. Yoruyor oteki biranda gecti gitti
Aynenbir de benim sol da dokum vardı emzirme yapmıştım esnekti onun da etkisi oldu çabuk yerleşmenin bence amasağ çok gerildi doku neredeyse yoktu ben hep sağ tarafa krem sürüyorum resmen derim incelmisti bir ara

Aynenbir de benim sol da dokum vardı emzirme yapmıştım esnekti onun da etkisi oldu çabuk yerleşmenin bence amasağ çok gerildi doku neredeyse yoktu ben hep sağ tarafa krem sürüyorum resmen derim incelmisti bir ara
Derimin üstünde soyulmalar oluyor benim de, sizde de oldu mu? Resmen eski deri gidip yeni deri çıkıyor altından

Benim doktorum 10.günden baya sıka sıka ağrısa bile masaj yapmamı önerdi , yapmadığım taktirde kapsül oluşacağını ve daha çok acı çekeceğimi söyledi , bu şekilde masaj isteyen doktorlar varmıdır ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…