meme büyütme yaptırıp uzun dönem memnun kalanlar

metainflux

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2019
32
9
25
Merhaba herkese
2 yıl ve daha öncesinde meme büyütme yaptırıp hiçbir yan etki (kalıcı his kaybı, silikon kayması, kalıcı ağrı vb) yaşamayan ve memnun kalanların sayısını merak ediyorum.
Sözlükte olumsuzluk yaşayan çok fazla kişi olduğunu görmek demoralize ediyor insanı.
Kafam çok karışık çünkü bir gün kesin yaptıracağım diyorum ertesi gün bir şey görüyorum yok asla bu yan etkiyi göze alamam diyorum. 🥲🥹
Bu nedenle uzun süredir silikonu olup memnun kalan kişiler cevap verebilirse çok sevinirim. 🙏🏻🌼

2sene 2 ay oldu meme kücültme olduk ama ben ucunda hiç his yok ama onun dışında her şey güzel hiçbir sıkıntı yaşamadım

Ben de tam aynı şeyleri yazacaktım yazılmış. İyi ki de yaptırmışım diyorum beni tazeledi güzel bir his ikinci kez olmak durumunda kaldım ama pişman olmadım.

Ben yaptırmadım ama geçen yaptıran biriyle de k geldim.10 yıl olmuş yaptıralı.çok memnunum dedi.350cc filan taktırmış,hiç memem yoktu dedi.üzerine yatıyorum,sıkınca ağrımıyor filan dedi.gayette hoş görünüyodu valla.dokundurdu,dokununca da güzeldi.öyle semsert yapay bişeye dokunuyormuşum gibi değildi. Benim de ihtiyacım var ama cesaret edemiyorym
Merhaba herkese
2 yıl ve daha öncesinde meme büyütme yaptırıp hiçbir yan etki (kalıcı his kaybı, silikon kayması, kalıcı ağrı vb) yaşamayan ve memnun kalanların sayısını merak ediyorum.
Sözlükte olumsuzluk yaşayan çok fazla kişi olduğunu görmek demoralize ediyor insanı.
Kafam çok karışık çünkü bir gün kesin yaptıracağım diyorum ertesi gün bir şey görüyorum yok asla bu yan etkiyi göze alamam diyorum. 🥲🥹
Bu nedenle uzun süredir silikonu olup memnun kalan kişiler cevap verebilirse çok sevinirim. 🙏🏻🌼

Birinci ameliyatımda bir kaç adet olumsuzluk olmuştu başta mememin ucum kötü oldu o iyileşti derken silikon kaydı tam tanımı bu mu bilmiyorum fazlaca ilgilenilmedi sonrasında revizyon yapalım dendi ama ben başka bir yere gittim şimdi de iyi ki diyorum. Ben memnumum abartılı mı bilmiyorum ama ilk bastaki olumsuzluklara rağmen diyorum begeniyorum.

X