Meme büyütme sürecim

lunaca

Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2022
7
1
34
Merhabalar bugün meme büyütme ameliyatı oldum, sabah 08.30 gibi girdim 9.30 gibi çıktım 300 cc kas altı implant takıldı. İki gece hastanede kalacağım bugün ilk gecem olacak. Narkozun etkisi geçince ağrılarım biraz başladı nefes almakta bile zorlanınca ağrı kesici istedim biraz hafifledi ama kalkıp arada yürüyüş yapmam gerekiyor yataktan kalkış ve tekrar yatış sırasında baya ağrı oluyor yarın daha azalır dediler hemşire erkek ve sürekli yatmanı kesinlikle istemiyorum dedi yürüdükçe azalacak ağrılar dedi bakalım umarım öyle olur. Burada çok okumuştum bana biraz fikir vermişti yazılanlar o yüzden ben de yazmak istedim tüm süreci anlatacağım. Soru sormak isteyen sorabilir 🙏🏻

Bugün ikinci günüm sabah biraz ağrı ile uyandım hafif yürüyüş iyi gelir diye yürüdüm ama baş dönmesi ve özellikle mide bulantısı başladı bi anda ve soğuk soğuk terledim, bulantı geçmeyince hemşireyi çağırdım bi ilaç verdiler damar yolundan 🥹 sonrasında biraz dinlenip kahvaltı yaptım şimdi ise yine antibiyotik ve ağrı kesici mide koruyucu serum taktılar. Kendime bunu neden yaptım dediğim süreçteyim umarım çabuk iyileşirim çünkü pişman oldum 🥲 çok kolay üç gün ağrı sürer sonra geçer diyenler bence tamamen yalan söylüyor en az on gün gerekiyor bence 😒 şimdiden eve gidince napıcam diye kara kara düşünüyorum işe Pazartesi başlaman gerekiyor nasıl olacak bilmiyorum

Bugün üçüncü günüm taburcu oldum drenler çıktı aşırı ağrı oldu ne yazık ki 🥹 sonrasında rahatlarsın dediler ama hiçte öyle dedikleri gibi bir rahatlama olmadı özellikle sağ göğsümün dreni daha da ağrılı çıktı 🥹 sonrasında bi ağrı kesici yapıldı ve çıkış yaptım saat 11 gibi reçete verdiler antibiyotik ağrı kesici ve krem, eve dönünce bi şeyler yiyip antibiyotik içtim şu ana kadar da iki tane ağrı kesici aldım ağrı kesici olarak arveles verdiler. Gün boyu yürümeye çalıştım bol su içtim ama oturduğum yerden kalkarken hala çok ağrı oluyor gülemiyorum o da ağrı yapıyor konuşurken nefesim kesiliyor 🥹 ve hala pişmanlık yaşıyorum kendime bunu niye yaptım diye 🥲

X