Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Darisi benim basima :)

bende muhtemelen o tarih yaklaştıkça aynı hissiyata gireceğim ama alacağım yeni iç çamaşırlarını düşündükçe heyecanlanıu-yorum. Senin nasıl olacak kas altı mı?
Eminim yasarsin beklerken heyecan oluyor ama son 1.2 gunundw korkuya dönüsüyor. Cunku yumurta dayandiiiii... evet kas altı yuvarlk 325cc

Kendimde köklü değişiklikler yapıorum memelerim sayesinde sırf meme yaptırıorum die saçlarımın rengini hatta kıyafet tarzımı da değiştirmeye karar verdim ya bu büyütme ameliyatını olmadan özgüvenim yerine gelmeye başladı ayyy bide yaptırdıktan sonraki halimi düşünemiorum

Ne mutlu sana yavrum :)

Yok kız o kadarda değil daha önce yazmıştım zaten sadece çok yoğun baskı var benim hislerim sezeyanla alakası yoktu yani kişiye göre değişiyor demekki iyi düşünün iyi olsun

Amelıyat olacağın sabahı çekiyorlar resmini merak etme

1 günüm kalmıstı ve hic uyuyamadim dön sağa dön sola sabah oldu. Icimde garip bir duygu gözümde ve bilinç altimda acayip korku bürünmesiyle demin doktorumu aradım ama açmadi ve mesaj atarak 'hocam ben sanırım yapamıycam vazgeçtim çok üzgünüm' yazdım .. Napayım artık bende böyle olmayışlarını sevicem bunca zamandır alıstım böylede devam :) hersey icin tesekkur ederim kızlar rabbim herkese hayirlisini versin ameliyt olacakklarada simdiden gecmis olsun

Neeeeee şaka mııııııı yapıosuuunnnn betüşş

evet dogru diyorsun teee yillar evvel bi akrabamiz devlette olmustu cok guzeldi ama kimdir bilmem sans demekki birazda prof pahali demekki hmm

Ciddi olamazsın lütfen vazgeçme sonrasını düşün
Düşündüğün kadar zor değil çoooooook pişman olursun herşeyi geçtim inanılmaz özgüven geliyor insana lütfen şaka de

bu kadar yakinken vazgecme bencede ileride pisman olabilirsin uzuldum

Neeeeee şaka mııııııı yapıosuuunnnn betüşş
Yok canim pskolojik olarak çöktüm yani su korkudan . yemisim memesini ya yapicak bisey yok . ameliyt gununden beri agliyorum yani belliki basta mutsuzum heyecandan cok korku bürümüş beynimi. Bidada zaten kalkismam boyle seylere. Hayirlisi balim

Ciddi olamazsın lütfen vazgeçme sonrasını düşün
Düşündüğün kadar zor değil çoooooook pişman olursun herşeyi geçtim inanılmaz özgüven geliyor insana lütfen şaka de
Sonrasini dusunemiyorumki vallahi hic bisey icimden gelmiyor 2 gundur artk korkudan sıkntıdan basin catliyordu agri kesici bile alamiyodum. Özgüvensiz dogdum böylede devam edicem ben herhalde yapamiycam cunku . heyecanim hemen hemen cok azdı korku tavandi. Simdi bile agliyorum vallahi. Pskoloji olarak daraldim darlandım belliki korkudan hayirlisi artik.

Acıdan mı korkuyorsun? Serenay Sarıkaya'yı düşün. Kadının görüntüsü tamamen değişti ve havası da değişti. O gün cesaret edememiş olsa şimdi böyle görünür müydü? Sence o da korkmamış mıdır? Korku da heyecan da çok normal ki? Ama korkunun seni ele geçirmesine izin verme. Olup bitiyor. Cesaret et. Kendin inan.

Çok video izledin çok kötü taraflarını aklında tuttun o yüzden etkilendin ama bilinç altına 2 günlük acı hatta acı bile deil 2 gün çekiceğin bi durumdu ama güzel etkisini özgüvenini ömür boyu sürcektin keşke vazgeçmeseydin bir kadını kadın yapan en önemli şey göğüsler bence

Sana katılıyorum kadını kadın yapan en önemli şey göğüsler bence de...

Iste heyecan kısımı bende dun aksamdan beri komple korkuya paniğe dönustu. Hersey samanlik seyrandi

Evet hep videolar ve okuduklarim var aklimda hic gitmiyor.. 2 gun olsa yine iyi ben 1 haftalik acimi agrimi bile dusundum hep doktor aradı simdi ilkten guldu sacmala diye sonrada kızdı bayagı o muaneye gelen benim basimi surekli telefonda yiyen şen şakrak kıza noldu diyor. Biraz buyuk olsa vazgec diycem ama hem cok zayifsin hemdee hic yok dokun kilo alsan bile sütyeni doldurmazsin iyi dusun yapma agrilarin acilarin sonu guzel olucak dedi. Bide gelip sana bugundenmi sakinlestirici yapsam diyince aglarken gülesim geldi hey Allahim ya :)

Betüş. Bak canım ben 2 çocuk doğurdum. Acı çektim. Çok şükrettim sonunda 2tatlı yavrum oldu. Ablam2014 yılında meme kanseri oldu memesine teller soka soka ameliyata aldılar meme koruma ameliyatıyla kitle çıkarıldı acı çekti aöa şükrettik 1. Evre çıktı mutlu olduk. Önce dedim ki yaa insanlar kanser oluyor ameliyat olup yaşamak isterken ben keyfimin peşindemiyim dedim ve vszgeçtim. Eminim ablam o ameliyatında silikon olanlardsn daha çok acı çekti. Sonra düşündüm başımıza kötü bir şey gelip ameliyata girebiliriz her an. Ansızın.. Hayat çok kısa da olabilir. Ben kendimi üzecek kadar takıyorum memelere, ne kadar yaşayacağımız başımızavne geleceği belli değil. İstiyorsan gerçekten vazgeçme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…