Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Cok medyatik doktorlarin kotu olanida var hic ismini duymadigimiz doktorlarin iyi olanida var .ben bir profla gorustum 14bin fiyat verdi silikona. Yaptigi isleride hic begenmedim. Zaten o fiyati duyunca sussada bi kalkip gitsem dedim yarı yarıya fark var yani

He ya valla benimde hic biseyim yokmu yeni farjettim. Bende pijama aldim önden dugmeli alirken gozum sutyenlerdeydi elim bian 75a dolgululara gitti hemen geri cekildim sonra dantellilere bayagi baktim simdilik yemegin buharina ekmek bandım
Ayyyy bende doktordan çıktıktan sonra alışveriş merkezine gitmiştim pentiye girdim 3 tane sütyen beğendim elim alıştı ya direk içine baktım dolgulu mu die baktım dolgu yok sütyenlere ulen dedim bekleyin beni alıcam sizi 1 ay sonra

Acayip sorularinla sana basarilar o aman canim bayagi fark var ya cidden en son 325 cc ye karar verdik amaaa bakalim hayirlisi canm

Bende onu düşündüm şimdi büyük ihtimal ameliyat olduğum zaman adet döneminde olcam ama bildiğim kadarıyla alt tarafta bi külot oluo da ona nasıl ped yerleştirilio bilemiorumm

Simdiden hayirli olsun.evet utaniyor insan ama yaoacak bisey yok.bir de ben esimle gitmistim muayeneye.o odaya alinmadi tabi.once doktir kendi odasinda konusuyor sorular soruyor sonra sekretere hastayi odaya alin diyor.ustten tam soyunmani istiyor sonra doktor gelip bakiyor ellemeden zaten.yorum yapiyor.2 dk surmuyor.sonra giyinip tekrar odasinda konusmaya devam ediyor.isteklerini soruyor kendi fikrini soyluyor.ben muayeneye gittigim gun ameliyat gunu istedim.vazgecmeden.sali gitmustiim cuma ameliyat istedim.ve farkli sehirdeydim doktordan.ameliyatta da altran ameliyat şortu verdiler ustten zaten ciplaksin ameliyat giysisi var.hersey corap sökügu gibi gelisiyor.merak etme.

Bende onu düşündüm şimdi büyük ihtimal ameliyat olduğum zaman adet döneminde olcam ama bildiğim kadarıyla alt tarafta bi külot oluo da ona nasıl ped yerleştirilio bilemiorumm
Regl döneminde cogu doktorlar yapmiyor ödem siskinlik daha cok olucak diye aman dikkat et canim.benimde sansima iste normalde 25 inde olurum kendimi öyle ay basina diye ayarlamistim bi baktim 13ünde hasta oldum aman Allahim bu bi isaretmi dedim

Acayip sorularinla sana basarilar o aman canim bayagi fark var ya cidden en son 325 cc ye karar verdik amaaa bakalim hayirlisi canm
Hayırlısı Canım eminim süper olacaklar :)

Bana gülüyorsun ama Napalim işte merak ediyoruz - örneğin ameliyat sırasında protezi takınca bi bakıyor mu hasta otururken Nasıl duruyor diye...

Ayrıca bende özel bi durum var bizim ailede genetik bir kas hastalığı mevcut
Narkozdan sıkıntı çıkabilir onun için konuşmam gereken şeyler de var

yok kız kötü amaçlı gülmedim valla . bende öyleydim de diyorum cok soru çok doktor v.s kafa cok karıstırıyor. bakıyorlar canım tam dik kaldırmıyolar ama yarım sekılde kaldırıp bakıyorllarmıs . bendede kas hastalığı mevcut canım sağ kolum kitli resmen yaklasık 1 senedır fizik tedavı goruyorum en son gecen hafta kitlendım gecn pazartsi fızık tedavı yaptılar boynumdan kas gevsetıcı iğne vurdular kas gevsetıcı kullanıyodum 3 tane ama amelıyt ıcın onuda bıraktım ben onuda konustum mesela.

Ay kızlar yarıldım yorumları okurken. Valla ameliyat sonrası nasıl gülecem bilemiyorum.
Bende buna cok guldum ya he vallahi gulemiycez dimi. Ya o degilde yuzumde 3 tane sivilce cikti cok sasirdim kendime neyin stresini yapiyorum napiyorum bilemedim.. Saatler gectikce geriliyorum. Su en zor kısımı hastane mevzusunu atlatayim evime geleyim hayirlisiyla ya

Sorun sorun saçmada olsa sorun. Çok tatlısınız ya. Adetliysen doğum sonrası kullandıkları (gazlıbez içinde pamuk)pet den koyuyorlar. Çok utananları kilotla alıp uyur uyumaz çıkarıyoruz. Adet döneminde olmasın deme sebebi bizim için konforlu olsun diye istiyor dr.

Yok Canım biliyorum zaten kötü amaçlı gülmediğini :) geçmiş olsun Can'ım kas hastalıkları çok kötü. Bende şükür şimdilik sıkıntı yok ama annem tekerlekli sandalyede bu yüZden. Önceden doktorla mevcut yada olabilecek hastalıkları konuşmak çok önemli gerçekten.
Yeni profil resmindeki sen misin? Çok güzel

Gelirsin inşallah. Düşünsene niye korkuyorsun ki? İşi dr yapacak sen ohhh bi uyuycan mis... uyandığında saniyeler geçmiş gibi gelecek.

Allahım Allahım,
Kızlar duyuyor musunuz biz bayıltılınca neler oluyormuş da haberimiz yok

Evet cidden cok kotu canım cekiliyor vallahi. Insallah sorularin cevabini olumlu ve guzel alirsin. Annene cok cok gecmis olsun evett benimm tesekkur ederimm:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…