Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

merhaba canım mentor 325cc yuvarlak taktırdım gayet memnunum ama buradan bizim şunu tak bunu tak dememiz ne derece doğru olur bilmiyorum. Ben Ankara'da liv hospitalda yaptırdım, Dr Oğuz Kılıç yaptı ameliyatı.. Eğer yaptırmayı düşürseniz ücretsiz muayene yapıyor dr bey tunalıda kliniğinde görüşebilirsiniz. Size yuvarlak mı damla mı uygun olur en iyi dr muayene ederek tavsiyede bulunabilir herhalde

benim de karnımda cok fazla şişkinlik var ki yemek yemiyorum neden bu kadar şişti ya da ne zaman inicek bilmiyorum üzülüyorum resmen pant falan olmuyor rahatsızlık veriyor

Her ameliyatımda düzensizlik yaşadım ve ağrılı dönem yaşadım. Karnım hamile gibi şişmilti birde
Narkotik ilaçlardan dolayı oluyor bence
Merhaba herkese ben amelıyat olalı 3ayı gectı 3 4 gundur sag gogsumun içi sızlıyor ara sıra bpyle ıgne batıyor gıbı endışelendım bıraz bişey olur mu acaba normal mi su an adet donemındeyım ama oncekı adrtlerde bu denlı hassadıyet olmamıştı

Elektrik çarpması gibi birşeymi? Öyleyse korkma normal. Zarar gören sinir damarları kendini yeniliyormuş,his geri geliyor yani

benim de karnımda cok fazla şişkinlik var ki yemek yemiyorum neden bu kadar şişti ya da ne zaman inicek bilmiyorum üzülüyorum resmen pant falan olmuyor rahatsızlık veriyor
Benimde oyleydi cnm
Ameliyatdan sonra ödem mi oluyor bilemedim bide ben cok yedim enerjim yerine gelsin diye filan
Ama 1 ay gecti 3 kiloyuda verdim karnimda suan gayet iyi eskisi gibi

Ameliyatı 9 haziran die konuşmuştuk fakat sanırım regl dönemime denk gelicek ve ben 1 gün daha ertelemek istemiorum bana kalsa yarın olcam offf yarın sölicem doktora bakalım ne dicek o kadar çok istiorum ki siz buraya çektiğiniz acıları yazıosunuz ama hiç etkilenemiorum

Woww çok teşekkür ederim Canım tavsiyen için. Şansımı deneyebilirim. Ne zaman olmuştun ameliyatını? Memnunsun değil mi?

Bayağı tempolu olacak... Taşınma işini vs ameliyatlı halinle yapabilecek misin ? Ağır şeyler kaldırmamak lazım

Herkes ayni seyi kaldiramayabilir buna bende dahilim.egerki ben ameliyathanede aletleri gorseydim vazgecebilirdimodamdan cikmadan sakinlestirici yaptilar bana gerisini hatirlamiyorumne ameliyathane gordum ne aletleri
Ya zaten öyle olması gerek, ne güzel iyi geçmiş

Öbür kızlar sakinleştiriciden zaten ameliyathane filan hatırlamıyorlar ben olsam tırsarım herhalde ne bileyim of

Bayağı tempolu olacak... Taşınma işini vs ameliyatlı halinle yapabilecek misin ? Ağır şeyler kaldırmamak lazım

Gerçekten büyük bir çelişki içindeyim. Olmasam daha iyi sanki ama öyle çok erteledim ki ve kendimi o kadar yakın hissediyordum ki ameliyat olmaya yine ertelemek zorunda kalmak çok üzüyor beni. Yeni bir ameliyattan henüz çıktığım için de epey kilo kaybım oldu. Ertelemek daha mantıklı. Belki de burada bu ameliyata en çok ihtiyacı olan kadın benim. Çamaşırsız görüntümden rahatsız olup kaldırdım. :-( Muhtemelen erteleyeceğim ama kararlıyım. 2016'da bu operasyonu olacağım inşallah.

Her işte bir hayır vardır canım...
Belki böyle aceleye gelince işler istediğin gibi olmayacak
Belki gittiğin şehirde tam da aradığın doktoru bulacaksın... İyi düşün ki güzel olsun herşey
Vücuduna da biraz dinlenmesi için müsaade ver. Sağlığın herşeyden önemli unutma...Bu kadar üstüste ameliyat narkoz sağlıklı değildir bence.
Benim annem kanser hastası... Aslında acil ameliyat olması gerekiyor ama olamıyor çünkü mevcut kas hastalığında narkoz yasak. Ameliyat masasından kalkamama ihtimali yüksek Bu kadar üzücü şeyin arasında benim göğüslerimi düzelttirmek istemem bana bazen çok bencilce geliyor.... Neyse demek istediğim sen sağlıklısın ama yinede vücuduna çok yüklenme Canım :)

Hem 2016 senesi daha uzun, yeterince vaktin olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…